شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
2:16:35 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آرزوی کودک بیمار توسط خیّر سمنانی برآورده شد
آرزوی کودک بیمار توسط خیّر سمنانی برآورده شد
کربلایی‌شدن، آرزوی ابوالفضل کودک بیماری که سالهاست با درد و رنج بیماری نرمی استخوان مبارزه می‌کند توسط خیّر سمنانی برآورده شد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازسایت خبری کمیته امداد، آرزوی کودکی که سالهاست با درد و رنج بیماری مبارزه میکند از جنس آرزوهایی است که گاهی ادامه زندگی به آن گره میخورد. آروزهایی که هرچند از دیدگاه ما کوچک باشد اما میتواند روحیه ازدسترفته این کودک را به او بازگرداند و او را به ادامه درمان وزندگی امیدوار کند.

هنوز هم انسانهایی هستند که برآورده کردن آرزوی این دسته از افراد را نقطه امن و آرامش زندگی خود میدانند.

در تکرار مکرارت و روزمرگی کمتر حسی پیدا میشود که حال افراد را جز با دستگیری از نیازمندان دگرگون کند.

شاهد اشک اندوه دیگران بودن خوشایند نیست؛ اما شاهد اشک شوق بودن، لذتبخشترین حسی است که میتوانیم تجربه کنیم، لذتبخشتر اینکه بدانیم خودمان خالق این احساس بودهایم.

خبر جدید  بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود افتخار دانشگاه آزاد اسلامی

کودکی که پنج سال است با بیماری نرمی استخوان دسته و پنجه نرم میکند. ابوالفضل که فقط ۱۱ بهار را پشت سر گذاشته است و همراه مادر و تنها بردارش زندگی میکند،سالهاست سفر به کربلای معلی در ذهنش نقش بسته بود.

درست سه روز قبل از ولادت حضرت زینب (س) در سال جاری بود که به همراه یکی از مددکاران کمیته امداد و مرکز نیکوکاری علی بن ابیطالب (ع) سمنان به منزل ابوالفضل رفتیم. چراکه نزدیک به چند سالی است که ابوالفضل و خانوادهاش تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سمنان از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره مند میشوند و از بیماریان خاص این نهاد هستند.

بهمحض ورود به خانه، چشمانمان به یک پسر بسیار نحیفی که ماسک هم زده بود و روی تخت نشسته بود خیره شد.

خبر جدید  خدمات کلینیک های تخصصی سمنان در نوروز 60 درصد افزایش یافت

وقتی از مادرش سؤال کردیم گفت: پسر من تا هفتسالگی مانند کودکان دیگر شیطنت میکرد و کودکانهاش را زندگی میکرد؛ اما ناگهان یکشب با تب ۴۰ درجه ابوالفضل مواجه شدیم.مراجعه به بیمارستان سمنان و پیگیریهای درمان، افاقه نکرد و این تب دو ماه با او همراه بود.

وی اظهار کرد که با کمکهزینه کمیته امداد شهرستان سمنان و یکی از دکترهایسمنان او را به بیمارستان تهران منتقل کردیم. بعد از گذشت دو ماه و ارسال آزمایشها به کشور آلمان، متوجه میشوند که ابوالفضل دچار نرمی استخوان شده است.

در همان دیدار یک ساعته بود که یکی از مددکاران در تماس با یکی از خیران سمنانی، پرواز هوایی به کربلا را برای ابوالفضل مهیا کرد.

خبر جدید  کالبد مرد 85 ساله به دانشگاه علوم پزشکی سمنان اهدا شد

ابوالفضل که از کودکی آرزوی رفتن به کربلا داشت بود نهتنها پاسپورت و بلیت هواپیما برای او تهیه شد؛ بلکه مادر و تنها برادرش با پرواز به کربلا مشرف میشوند.

ابوالفضل هر ۲۰ روز یکبار نیازمند یک آمپول به مبلغ ۶ میلیون تومان بوده که با کمک کمیته امداد و خیران تهیه میشودو اکنون نیازمند حمایت خیران است.

به گزارش آنا، ۱۵۰ مددجو دارای بیماری سرطان، ۳۱۸ بیمار نیازمند نگهداری و ۳۴۸ نفر سایر بیماران پرهزینه و مزمن زیر پوشش کمیته امداد استان سمنان از خدمات حمایتی و درمانی کمیته امداد استان بهره میشوند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد