جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
1:29:12 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آموزش و اطلاع‌رسانی مهم‌ترین محورهای پدافند غیرعامل است
آموزش و اطلاع‌رسانی مهم‌ترین محورهای پدافند غیرعامل است
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد سمنان گفت: مهم‌ترین محور پدافند غیرعامل آموزش است و اجرای آن باعث بیمه شدن سازمان از حادثه و بحران خواهد شد.

محمدرضا شهاب در حاشیه کلاس ضمن خدمت پدافند غیرعاملدر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمناندر گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنادر سمنان درباره اهمیت توجه به موضوعات پدافند غیرعامل اظهار کرد: پدافند غیرعامل، آموزش مباحث لازم به افراد جامعه برای مقابله با اتفاقات و بحرانهای زیستمحیطی و سایبری است که در ۶ جلسه کارگاهی با حضور کارشناسان مربوطبه کارکنان و مدیران این واحد دانشگاهی آموزش داده شد.

خبر جدید  آغاز کار هنرستان دخترانه سمای دانشگاه آزاد اسلامی دامغان از مهر 98

وی هدف از برگزاری این کارگاهها را آموزش و فرهنگسازی بهمنظور بازدارندگی در برابر تهدیدات و مقابله با حوادث پیشبینینشده عنوان کرد و افزود: با توجه به اهمیت توانمندسازی همکاران دانشگاه و مدیران اجرایی و کاهش سطح آسیبپذیری در برابر هرگونه تهدید اجرای چنین دورههایی ضروری و الزامآور است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد سمنان گفت: بررسی انواع تهدیدها، اهمیت آنها و تأثیر آن بر عملکرد سازمان و راههای دفاع و مقابله در برابر این تهدیدها در این کارگاه موردبحث قرار گرفت.

خبر جدید  آرزوی کودک بیمار توسط خیّر سمنانی برآورده شد

شهاب با تأکید بر اینکه مهمترین محور پدافند غیرعامل آموزش و اطلاعرسانی است خاطرنشان کرد: توجه جدی به مقوله آمادگی و پیشگیری و کاهش آسیبها میتواند باعث بیمه شدن سازمان از هرگونه حادثه و بحران شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع واحد سمنان با بیان اینکه تمرکز عمده پدافند غیرعامل بر زیرساختها، عملکردها و آمادگی مجموعهسازمانی است تصریح کرد: باید مقوله بهینهسازی و کاهش خسارت در اماکن، تأسیسات و عملکردهای سازمانی بهعنوان راهکارهای جدی مورد توجه قرار گیرند.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان حامی آموزش و پرورش در حوزه سماست

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد