به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛دکتر حشمت الله عسگری روز سه شنبه ۹ بهمن ۹۷ در جلسه طرح ملی جی نَف، سامانه یکپارچه آدرس استاندارد، در سالن جلسات استانداری گفت: جی نَف، یک طرح ملی است و باید در استان نیز برای دستیابی به خدمات هوشمند، به صورت جدی اجرایی شود.
وی گفت: پست، ثبت اسناد و املاک، شهرداری و بنیاد مسکن و سایر دستگاه های اجرایی و خدمات رسان، نیاز است تا در این خصوص به صورت منسجم و برنامه ریزی شده با یکدیگر همکاری کنند.
وی بیان داشت: با وجود برگزاری جلساتی در حوزه GNAF، اما همچنان در روند اجرایی این طرح ملی در استان کمبود هایی وجود دارد و نیاز است تا راهکار عملی برای آن اندیشیده شود.

خبر جدید  اردوی تیم ملی ورزش‌های سه‌گانه ایران خرداد 98 برگزار می‌شود

عسگری خاطر نشان کرد: راه اندازی سامانه یکپارچه آدرس استاندارد، در هوشمند سازی و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان، بسیار تاثیر گذار است.
وی ابراز داشت: در دنیا و جوامع پیشرفته، کدملی، کد فعالیت و کد پستی، نهادینه شده و باید در کشور نیز در خصوص استفاده از این خدمات فرهنگ سازی شود.

خبر جدید  نامه نماینده ولی فقیه در استان سمنان به رهبر معظم انقلاب

وی گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی و به کارگیری امکانات لازم، تلاش کنیم تا در این حوزه، استان سمنان در کشور جز استان های سرآمد باشد.

معاون استاندار سمنان تاکید کرد: شهرداری فقط متولی امور عمرانی شهر نیست و باید به صورت مستمر و جدی در رسیدگی و انجام دیگر تکالیف حوزه خدمات شهری خود، تلاش کند.

خبر جدید  دستگاه های استان برای تحقق تعهد اشتغال در سال جدید، بکوشند

مصوبه: نقشه کامل روستاهای شهرستان های سمنان، سرخه و گرمسار توسط بنیاد مسکن در اختیار شرکت پست قرار گیرد.