شنبه, ۹ اسفند , ۱۳۹۹
10:38:42 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقلال یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی بود
استقلال یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی بود
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان: مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی را استقلال کشورمان عنوان کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج درمهدیشهر، حجت الاسلام حسین ذوالفقاری در ویژه برنامه دهه فجر که در مسجد الغدیر مهدیشهر برگزارشد، گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای […]

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان:

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی را استقلال کشورمان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج درمهدیشهر، حجت الاسلام حسین ذوالفقاری در ویژه برنامه دهه فجر که در مسجد الغدیر مهدیشهر برگزارشد، گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ،استقلال بود؛ اگر چه امروز همه کشورهای جهان دم از استقلال می زنند ولی آن استقلالی که انقلاب اسلامی دارد به معنای واقعی در هیچ کشوری دیده نمی شود.

خبر جدید  قهرمانی دبیرستان 17 شهریور در مسابقات بسکتبال دبیرستان های دوره اول متوسطه دخترانه شاهرود

وی در ادامه با اشاره به آشنا کردن جوانان به انقلاب ورهبری تأکید و اظهار کرد: جوانان ما ذاتا انسانهای مردمی وساده زیست را دوست دارند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان خاطرنشان کرد:جوانان ما درداشگاههای کشور از لحاظ علمی به دستاوردهایی رسیده اند؛ که انرژی نو هسته ای ونانو تکنولوژی است که دانشجویان ما درسخت ترین شرایط تحریم به آن دست یافتندونشان دادند که باهمت وغیرت می توانندامروز درسطح منطقه از لحاظ پیشرفت علمی حرف اول را بزنند.

خبر جدید  امام راحل با نامگذاری روز ارتش خط بطلان بر شعار واهی دشمنان کشید

وی در ادامه به خطراتی که درفضای مجازی جوانان ما راتهدید می کند، اشاره کرد که شبیخونهای فرهنگی وضد ارزشی که درفضاهای اینترنت وماهواره توسط دشمن مطرح می شود؛ ازجمله آسیب های بیرونی انقلاب است که باعث ناامید کردن مزدم از انقلاب وفشارهای اقتصادی وانواع تحریمها راشامل می شود.

ذوالفقاری،فاصله گرفتن از آرمانها وارزش های انقلاب اسلامی وعدم تحقق عدالت اجتماعی،فاصله بین غنی وفقیر را از آسیبهای درونی انقلاب مطرح کرد وگفت:این آسیب هایی است که به انقلاب ضربه می زند وباعث فروپاشی نظام می شود.

خبر جدید  کمبود آب و خرده مالکی مهم‌ترین مشکل کشاورزان در سرخه است

وی تصریح کرد:امروز متأسفانه مسئولین کشور در رسیدگی به مسائل ومشکلات مردم توجه کافی ندارند که این سوء عملکردهاوکم کاری مسئولین باعث ناامید شدن مردم میشود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه دردانشگاه سمنان، استقرار حاکمیت دینی درکشور،ورشد روز افزون علم وفناوریهای روز افزون  را از دیگر دستاوردهای این نظام دانست که باید مراقب باشیم از آسیب های درونی وبیرونی دور مانده ودر امان باشیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد