چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
3:10:52 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد
اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد
معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات سال آینده افزایش می‌یابد گفت: ۱۰ درصد درآمد فروش بلیط کنسرت‌ در کلان‌شهرها به خزانه دولت واریز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علی اصغر کاراندیش مروستی عصر امروز در حاشیه اختتامییه آئین هفته فیلم و عکس در جمع خبرنگاران سمنانی با اشاره به افزایش مطلوب بودجه وزارت ارشاد اظهار داشت: برای سال آینده نیز علاوه بر افزایش بودجه الحاقیهای به تبصره ماده هفت افزوده شده است.

وی افزود: به موجب آن الحاقیه وزارت ارشاد میبایست ۱۰ از بهای بلیط کنسرتها را در کلان شهرها دریافت و به حساب خزانه واریز کند و معادل آن را دریافت و صرف امور فرهنگی کند.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: در سال آینده بر اساس برآوردهای انجام شده اعتبار خوبی از این طریق به حساب وزارت ارشاد واریز میشود که صرف امور فرهنگی بهویژه مراکز فرهنگی غیر از مراکز استانها خواهد شد.

خبر جدید  استاندار سمنان: عملیات روانی دشمن برای کمرنگ کردن ارزش‌های دفاع مقدس است

کاراندیش مروستی عنوان کرد: پیشبینی میشود ۱۵۰ میلیارد تومان از محل وصول این اعتبارات به دست آید.

وی با اشاره به اینکه باید محاسبه شود که ۱۰ درصد اخذ وجه بلیطها در کنسرتهای برگزار شده کلان شهرها چه میزان میشود گفت: پیشبینی میشود رقم ملاحظهای از این محل به دست آید که این میزان اعتبار برای صرف امور فرهنگی در شهرستانها هزینه میشود.

خبر جدید  سرود اربعین به گویش محلی سمنانی ساخته می‌شود

معاون پارلمانی وزیر ارشاد بیان داشت: در سال آینده اعتبارات حوزه سینما، یارانه کتاب و مطبوعات نیز افزایش قابل ملاحظهای خواهند داشت.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد