پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
7:46:25 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح کانون‌های خادم‌یاران رضوی در مساجد شاهرود
افتتاح کانون‌های خادم‌یاران رضوی در مساجد شاهرود
مسؤول دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان شاهرود گفت: کانون‌های خادم‌یاران رضوی مساجد شهرستان شاهرود در مراسمی با حضور امام جمعه و خادم‌یاران مساجد شاهرود افتتاح شد. مرتضی احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود اظهار کرد: تعداد کانون‌های خادم‌یاران مساجد که افتتاح شده است، ۲۰ کانون بوده و تعداد ۲۰۰ نفر خادمیار […]

مسؤول دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان شاهرود گفت: کانون‌های خادم‌یاران رضوی مساجد شهرستان شاهرود در مراسمی با حضور امام جمعه و خادم‌یاران مساجد شاهرود افتتاح شد.

مرتضی احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود اظهار کرد: تعداد کانون‌های خادم‌یاران مساجد که افتتاح شده است، ۲۰ کانون بوده و تعداد ۲۰۰ نفر خادمیار در کانون‌های فوق سازمان‌دهی شدند که با محوریت مسجد و امام جماعت به‌عنوان مسؤول کانون خادم‌یاران به رفع محرومیت در محدوده مسجد کمک خواهند کرد.
وی افزود: خدمات حمایتی در زمینه‌های زیارت اولی‌ها، وقف و نذر بهداشت و درمان اشتغال و کارآفرینی خدمات جهادی و فنی مهندسی، فرهنگی و آموزشی، حمایت‌های مالی، حقوقی و قضایی، مشاوره تربیتی خانواده، تحصیلی و. خواهد بود.
احمدیان تصریح کرد: کانون‌های فوق در کنار سایر سازمان‌های خدماتی به رفع محرومیت کمک خواهند کرد.
به گزارش فارس؛ در مراسمی، امام جمعه شاهرود نیز با تأکید بر خدمت‌رسانی به مردم با استفاده از همه ظرفیت‌های کشور و به‌خصوص آستان معنوی تمام رضا (ع) بر سازمان‌دهی برنامه‌ها و دقت در خدمت‌رسانی به محرومیت در محلات مختلف با استفاده از این ظرفیت بزرگ تأکید کرد.

خبر جدید  شرکت‌های دانش‌بنیان بهترین جایگاه برای ایجاد اشتغال هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد