یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
16:27:06 - دوشنبه 26 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقتدار ایران از خون جان برکفان است، نه گرگ‌زاده‌ها!
اقتدار ایران از خون جان برکفان است، نه گرگ‌زاده‌ها!
بدانید اقتدار این کشور از خون آقازاده‌هایی بدست آمده که جان بر کف امنیت این کشور را تامین کرده‌اند و نه از گرگ زاده‌هایی که از نفوذ قدرت وابستگانشان تیشه به ریشه انقلاب می‌زنند.

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو – محمد امین محب شاهدین؛* انقلاب اسلامی ایران همانطور که رهبر فرزانه ما هم در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره فرمودند با مجاهدت های فراوان و سختی های بسیار از موانع عبور کرده و قدم در عرصه ی جدیدی گذاشته است.

اما همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند این جوانان مومن انقلابی هستند که پرچمدار گام دوم انقلاب اسلامی هستند و باید با حضور خود در عرصه های سیاسی، فرهنگی، علمی و…. این ماموریت مهم را به سلامت به پایان برسانند.

اما دوستان من، همرزمان جوان من، برای پذیرفتن مسئولیت های سنگین، باید بستر مسئولیت ها را شناخت و این کار جز با شناختن اهداف و آرمان های اندیشه انقلاب میسر نمی‌شود.

یکی از مهمترین وظیفه جوان مومن انقلابی، گفتمان سازی اندیشه های انقلاب است. به لطف الهی و با اراده جوانان با همت، این امر تا حدودی شکل گرفته است که تاثیرات آن را در حزب الله لبنان، انصارالله یمن می توان مشاهده کرد.امروز ایجاد انگیزه و تبلور روح تفکر انقلابی باید به وسیله ی جوان انقلابی در جوامع جهانی صورت بگیرد.

خبر جدید  کلینیک تخصصی خودرو در دانشگاه سمنان راه‌اندازی می‌شود

همسنگران من، ما باید با ایمان به خودسازی که گام اول آن جهاد اکبر و مبارزه با نفس است، با ایمان به جامعه سازی که باید با فعالیت های تشکیلاتی و ایجاد کارگروه های علمی و سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و گسترش آن ها ،و با ایمان به تمدن سازی که نتیجه جامعه سازی و تربیت صحیح نسلی خواهد بود که با تفکر انقلابی رشد خواهد کرد، شانه هایمان را زیر بار این مسئولیت ها قرار دهیم.

خبر جدید  دانشجویان دانشگاه آزاد مهدیشهر در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهر معتکف می‌شوند

بدانیم هویت جوان انقلابی بر پایه ی شبکه ای است که تشکیل می‌دهد.جوان امروز باید از فضای انفعال خارج شده تهدید هارا شناسایی و به فرصت تبدیل کند. باید با انجام فعالیت تشکیلاتی که نیروی محرک جوان انقلابی است، این مسئولیت های خطیر را به سمت تمدن نوین اسلامی هدایت کرد.

اما سخنی کوتاه با مسئولین، مسئولین ما بدانند کشور ما امروز وارد مسیر جدیدی شده است و هادیان این مسیر جوانان مومن هستند و خواهند بود.

بدانید اقتدار این کشور از خون آقازاده هایی بدست آمده که جان بر کف امنیت این کشور را تامین کرده اند و نه از گرگ زاده هایی که از نفوذ قدرت وابستگانشان تیشه به ریشه انقلاب میزنند.

خبر جدید  ۱۸ واحد فرآوری مواد معدنی در شاهرود سرمایه‌گذاری می‌کنند

مسئولین باید رویکرد خود را نسبت به غرب از سیاست لبخند به سیاست خودباوری تغییر دهند.

بدانید جامعه به سمت تفکر انقلابی پیش میرود و هر مسئولی که سعی در تضعیف یا از بین بردن تفکر جوان انقلابی در جامعه باشد، به حکم آتش به اختیار از گردونه انقلاب کنار گذاشته خواهد شد.

محمد امین محب شاهدین- دانشجوی بسیجی رشته حقوق دانشگاه پیام نور سمنان انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد