چهارشنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۸
۱۹:۵۴:۲۹ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخابات بهترین زمان برای داوری عملکرد مسئولان
علیرضا آشناگر در نشست ستاد انتخابات استان سمنان گفت:تأمین امنیت برگزاری انتخابات در دستور کار اعضای ستاد انتخابات است و مردم با تمهیدات اندیشیده شده در انتخابات حضور گسترده خواهند داشت.

انتخابات بهترین زمان برای داوری عملکرد مسئولان

شعارسال: علیرضا آشناگر در نشست ستاد انتخابات استان سمنان گفت:تأمین امنیت برگزاری انتخابات در دستور کار اعضای ستاد انتخابات است و مردم با تمهیدات اندیشیده شده در انتخابات حضور گسترده خواهند داشت.

علیرضا آشناگر روز چهارشنبه در نشست ستاد انتخابات استان سمنان در سالن غدیر استانداری، افزود: انتخابات بهترین زمان برای داوری عملکرد مسئولان و افراد است و مردم همواره بهترین انتخاب‌ها را در دوره‌های مختلف برای سربلندی و اقتدار نظام داشته‌اند.

وی خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان از تعلق و تعهد مردم نسبت به سرنوشت جامعه است و به یقین مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضوری حماسی خواهند داشت.

استاندار سمنان ادامه داد: متوسط مشارکت ۷۰.۲ درصد مردم استان در انتخابات مختلف در نظام جمهوری اسلامی نشان از دلدادگی مردم به نظام اسلامی و کشور است.

آشناگر اضافه کرد: اتخاذ رویکرد بی‌طرفی اعضای ستاد انتخابات سمنان، با وجود فعالیت گرایش‌های جناحی و سیاسی، باید مدنظر مسئولان قرار گیرد و مردم و مسئولان ارشد نظام توقع دارند همانند ادوار گذشته انتخابات سالم و پرشوری در استان برگزار شود.

استاندار سمنان تصریح کرد: در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تعداد واجدان شرایط رأی در استان سمنان ۵۰۱ هزار بود و برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد شهروندان واجد شرایط رأی به زودی مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام درصدد کم فروغ نشان دادن و بی رغبت کردن مردم برای حضور در انتخابات هستند، اما مردم ایران اسلامی با وحدت و همدلی بار دیگر توطئه‌های استکبار جهانی را با حضور حماسی در انتخابات خنثی می‌کنند.

آشناگر اضافه کرد: پوشش ۱۰۰ درصدی اینترنت در شعبه‌های اخذ رأی باید تأمین شود و رفع مشکلات زیرساختی احتمالی با برنامه ریزی اصولی در ماه‌های آینده در استان مدنظر مسؤولان مربوطه قرار گیرد.

استاندار سمنان گفت: تأمین امنیت برگزاری انتخابات در دستور کار اعضای ستاد انتخابات است و مردم با تمهیدات اندیشیده شده در انتخابات حضور گسترده خواهند داشت.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار:۸ خرداد ۱۳۹۸ ، کدخبر:۸۵۲۰۷۸ www.borna.news،


منبع :: انتخابات بهترین زمان برای داوری عملکرد مسئولان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد