پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
11:43:27 - یکشنبه 27 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد از تصمیمات غیرکارشناسانه سال‌های گذشته برای تقسیمات کشوری
انتقاد از تصمیمات غیرکارشناسانه سال‌های گذشته برای تقسیمات کشوری
استاندار سمنان با انتقاد از برخی تصمیمات غیرکارشناسانه سال‌های گذشته در رابطه با تقسیمات کشوری و نیز همراهی برخی نمایندگان ادوار در مجلس شورای اسلامی با این رفتارهای غیرمتعارف خاطرنشان کرد: در برنامه توسعه چهارم قرار بر این بود که دولت با توجه به هزینه‌های گزاف آن، کوچک شود، اما نه تنها این اتفاق رخ […]

استاندار سمنان با انتقاد از برخی تصمیمات غیرکارشناسانه سال‌های گذشته در رابطه با تقسیمات کشوری و نیز همراهی برخی نمایندگان ادوار در مجلس شورای اسلامی با این رفتارهای غیرمتعارف خاطرنشان کرد: در برنامه توسعه چهارم قرار بر این بود که دولت با توجه به هزینه‌های گزاف آن، کوچک شود، اما نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه برعکس بر تعداد شهرها و شهرستان‌ها به شکل بی‌رویه افزوده شد.

شعار سال: استاندار سمنان با انتقاد از برخی تصمیمات غیرکارشناسانه سال‌های گذشته در رابطه با تقسیمات کشوری و نیز همراهی برخی نمایندگان ادوار در مجلس شورای اسلامی با این رفتارهای غیرمتعارف خاطرنشان کرد: در برنامه توسعه چهارم قرار بر این بود که دولت با توجه به هزینه‌های گزاف آن، کوچک شود، اما نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه برعکس بر تعداد شهرها و شهرستان‌ها به شکل بی‌رویه افزوده شد.

منطقه سمنان سید شهاب الدین چاوشی توضیح داد: در حال حاضر با برخی موانع جدی در پیشرفت شهرستان‌های جدید مواجه هستیم که همه مسئولین وقت در بروز این وضعیت ناگوار سهم و نقش دارند.

خبر جدید  تشییع پیکر مرحوم کیانی باستان شناس پیشکوست کشور در شهمیرزاد+ فیلم

وی با اشاره به محدود بودن منابع مالی کشور و خواسته‌های متعدد دستگاه‌های اجرایی در تخصیص بودجه خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط حساس کشور و بدعهدی امریکا در خروج از برجام، وظیفه مسئولین و مردم تلاش برای تقویت همبستگی ملی برای حل مشکلات موجود است.

استاندار سمنان با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام در رابطه با ایجاد وحدت ملی و همراهی با دولت تدبیر و امید و نیز تاکید بر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر منابع داخلی اظهار کرد: به لطف خداوند، جمهوری اسلامی توفیقات فراوانی در زمینه‌های مختلف کسب کرده است، لذا با همراهی بیشتر مردم همانند گذشته باید از دشواری‌ها و سختی‌ها عبور کرد.

وی با اشاره به محدودیت‌های اعتباری سال جدید، تلاش در جهت جذب اعتبارات ملی را یادآور شد و گفت: با توجه به شرایط خاص استان و تلاش برای توسعه همه جانبه، ممکن است با برخی محدودیت‌ها مواجه شویم که باید همه دستگاه‌های اجرایی در راستای کاهش هزینه‌ها تلاش کنند.

خبر جدید  100 کیلومتر خواب کودکانه

استاندار سمنان، پروژه های نیمه تمام در استان را یک آفت جدی در توسعه استان برشمرد و افزود: ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام در استان بر اساس رضایتمندی مردم تعیین و اولویت بندی گردد .

چاوشی با اشاره به ظرفیت های استان در زمینه های مختلف از تامین منابع آبی، توسعه گردشگری و اشتغالزایی به عنوان محورهای اساسی بودجه استان در سال جاری یاد کرد و گفت: دستگاه های اجرایی استان در راستای اجرای لایحه بودجه سال جاری و نیز برنامه ششم توسعه تکالیفی دارند که باید ارزیابی و تنظیم بودجه دستگاه‌ها در این زمینه صورت گیرد.

چاوشی با اشاره به تاکید رئیس جمهور در رابطه با تعیین استان سمنان به عنوان استان معین پایتخت در زمان وقوع بحران تصریح کرد: در جهت گیری‌های تعیین بودجه سال جاری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان باید در همین راستا با همکاری دستگاه‌های ذیربط در قالب اختصاص بودجه ویژه در این خصوص اقدام کند.

خبر جدید  برخورد قطار با خودرو سواری در شاهرود/ راننده نجات یافت

وی با اشاره به لزوم شفاف سازی بیشتر بودجه سال جاری و آگاهی بخشی لازم به مسئولین اجرایی، نمایندگان مجلس و مردم در این راستا خاطرنشان کرد: باید با توجه به محدودیت اعتبارات، گرایش به ظرفیت‌های بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاران در دستور کار قرار گیرد.

این مقام ارشد اجرایی با اشاره به نقش مهم روستاها در تولید گفت: باید در زمینه ارایه تسهیلات اشتغال روستایی و جذب تسهیلات اشتغالزایی روستایی اهتمام ویژه‌ای صورت گیرد که نقش فرمانداران در این بخش می‌تواند بسیار موثر باشد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۳۰۶۰۲۵۹۵ ، www.isna.ir

مسترفالو

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد