یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
10:55:37 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد حفره وسیع در شاهرود/ وقتی زمین نشست می کند
ایجاد حفره وسیع در شاهرود/ وقتی زمین نشست می کند
به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه صدای مهیبی ساکنان کوچه چهاردهم خیابان تهران شاهرود را به کوچه کشاند صدایی که عامل آن نشست زمین و ایجاد حفره ای بزرگ به دلیل ترکیدن لوله آب عنوان شده است. خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندیده و به هیچ خودرویی نیز ضرری نرسیده اما شگفتی شهروندان […]

به گزارش خبرنگار مهر، صبح پنج شنبه صدای مهیبی ساکنان کوچه چهاردهم خیابان تهران شاهرود را به کوچه کشاند صدایی که عامل آن نشست زمین و ایجاد حفره ای بزرگ به دلیل ترکیدن لوله آب عنوان شده است.

خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندیده و به هیچ خودرویی نیز ضرری نرسیده اما شگفتی شهروندان از بزرگی این چاله و شکافت عظیم آسفالت در زمره نکات قابل توجه این رویداد است.

خبر جدید  سازمان محیط‌زیست و دانش‌آموزی سمنان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

هنوز مسئولی درباره این رویداد اظهار نظر نکرده اما فراوانی آب درون چاله خبر از ترکیدگی لوله آب می دهد که ممکن است روزها دچار این وضعیت بوده باشد.

پرسنل آتش نشانی دور این گودال را با موانع محصور و بررسی علل و تعمیر آن هنوز در دستور کار قرار نگرفته است.

لوله های آب فرسوده هستند

یکی از ساکنان این کوچه در گفتگو با خبرنگار مهر، می گوید:  از هفته گذشته کاهش شدید فشار آب در کوچه چهاردهم خیابان تهران علامت سوال بزرگی را پیش روی همسایه ها قرار داد تا اینکه امروز این واقعه ثابت کرد علت فشار کم آب، ترکیدگی لوله بوده است.

خبر جدید  مردم آگاه‌تر از خواص هستند/ بصیرت سلاح اصلی

سید مصطفی خواجوی بیان کرد: با مسئولان اداره آب فاضلاب شهری شاهرود تماس گرفته شده و آنها عنوان کرده اند که عوامل ذی ربط با این موضوع به محل اعزام می شوند که همچنان با وجود هدر رفت آب این افراد به محل نرسیده اند.

وی افزود: نکته قابل تامل این است که لوله های خط انتقال آب آنقدر فرسوده هستند که ترکیدنشان خیلی نکته نامعقولی به نظر نمی رسد.

خبر جدید  بهره برداری از طرح های بهداشتی و درمانی در شاهرود

سال گذشته نیز نمونه چنین نشست زمینی در میدان اول شهران تهران گزارش شد اما این پدیده در این اندازه و وسعت در شاهرود بی سابقه است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد