به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛حجت الاسلام عباس امینی در نشست شورای فرهنگ عمومی شاهرود اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری به ویژه برنامه های دهه فجر با دقت مدیریت و برنامه ریزی شود تا با حفظ شئونات، شور و نشاط در جامعه نیز تقویت شود.

فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شاهرود نیز در این نشست گفت: در خصوص فعالیت ها با توجه به مناسبت های پیش رو باید برنامه ریزی و اقدام شود تا به نتیجه مطلوبتری دست یافت.

خبر جدید  جشنواره غذاهای محلی در شاهرود برگزار شد

محمدکرم محمدی گفت:تجلیل از قاریان، قهرمانان ورزشی، اصحاب رسانه و … از برنامه های خوبی است که آثارمثبتی در جامعه دارد ودر دهه فجر و ایام فاطمیه برگزار خواهد شد.

رضا مهدیان، دبیر شورای فرهنگ عمومی شاهرود نیز با بیان دستور جلسهو نتیجه پیگیری مصوبات جلسه قبل این شورا گفت: تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی می تواند در برگزاری هرچه با شکوهتر برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اثرگذار باشد.

خبر جدید  دیدار استاندار سمنان با رئیس کل بانک مرکزی ایران

شصت و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شاهرودبا محوریت شیوه بهره مندی از فرصت ایام فاطمیه درفرهنگ سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و بررسی عملکرد شورای فرهنگ عمومی در فرهنگ سازی شهرستان روز یکشنبه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود برگزار شد.