چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
12:02:02 - جمعه 24 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید با مقاومت مانع تصرف اراده‌مان توسط دشمن شویم
باید با مقاومت مانع تصرف اراده‌مان توسط دشمن شویم
رئیس دفتر آستان قدس رضوی شاهرود گفت: در جنگ‌های اقتصادی و جنگ نرم خرمشهرها در پیش رو داریم و باید با مقاومت مانع تصرف اراده خود توسط دشمن شویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهرود، مرتضی احمدیان عصر روز گذشته با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: سوم خرداد یکی از مناسبتهای مهم در تاریخ این سرزمین و یادآور پیروزی مقاومت و جنگ ارادهها بود.

وی درباره بزرگداشت این روز ادامه داد: در قضیه خرمشهر ۳۴ روز مقاومت کردیم؛ اما ۵۷۸ روز خرمشهر دست دشمنان ما بود بهطوری که صدام گفته بود اگر ایرانیها بتوانند خرمشهر را از ما پس بگیرند، من کلید بصره را به آنها خواهم داد؛ اماوقتی این اتفاق بزرگ و فتح خرمشهر صورت گرفت، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی با «زیر باران» سیما همراه شد

رئیس دفتر آستان قدس رضوی شاهرود در مقایسه وقایع آن دوران با شرایط کنونی کشور تصریح کرد: مقام معظم رهبری سه سال گذشته در همین ایام فرمودند که ما خرمشهرها در پیش رو داریم یعنی ما باید آماده مقاومت و جنگ افروزی دشمنان و حمله به خرمشهرهای خود باشیم. حالا ما باید بررسی کنیم که مانند آن خرمشهر، الان چه چیزیداریم یعنی احتمالا دشمن به یک مواضعی از ما حمله میکند و ما باید مقاومتی داشته باشیم و آرایش جنگی بگیریم و دشمن ممکن است مواضعی را هم تصرف کند؛ اما ولی درهر صورت و در نهایت مانند خرمشهر، پیروزی از آن ماست.

احمدیان اضافه کرد: اکنون ما باید ببینیم در کدام حوزهها خرمشهر داریم که دشمن به دنبال تصرف آنهاست. بدیهی است که در جنگ، آفند و پدافند اتفاق میافتد و ممکن است دشمن تصرفاتی داشته باشد. اکنون مقام معظم رهبری بحث اقتصادی را به صراحت جنگ دانستهاند که باعث فشارهای اقتصادی از طرف دشمن بر مردم ما میشود. این در واقع فتوحات دشمن است و دشمنان منتظرند تا مقاومت و اراده ما را تضعیف کنند و اگر بتوانند اراده ما را تصرف کنند در واقع یکی از خرمشهرهای ما را تصرف کرده اند.

خبر جدید  خادم یاران رضوی ۳۰۰ جهیزیه به نوعروسان استان سمنان هدیه کردند

وی خاطرنشان کرد: آنها در جنگ نرم و فرهنگی هم مدتهاست که وارد شدهاند و اگرچه نامحسوس است، فتوحاتی هم داشتهاند. اکنون جنگ جنگ ارادههاست؛ اماما در مقابل باید با روحیه انقلابیگری و مقاومت که در گام دوم انقلاب بارها و به صراحت آمده است با این دشمنیها مقابله کنیم.

خبر جدید  فشار خون افراد بالای 30 سال در گرمسار ثبت می‌‌شود

رئیس دفتر آستان قدس رضوی شاهرود درباره نحوه مقابله با دشمن در جنگهای اقتصادی و فرهنگی و جنگ نرم افزود: اگر مقاومت را یک شاخصه انقلابیگری مقابل ظلم و زور و دشمن بدانیم برای جلوگیری از فتوحات دشمن باید روحیه مقاومت و انقلابیگری که در سه چهار سال اخیر تقریباً در همه فرمایشهایمقام معظم رهبری بر آن تأکید شده است را در خود حفظ کنیم.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: باید با مقاومت مانع تصرف اراده‌مان توسط دشمن شویم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد