یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹
17:34:31 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت حقوق دولتی ۱۹ معدن استان سمنان
بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت حقوق دولتی ۱۹ معدن استان سمنان
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان سمنان از بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت حقوق دولتی ۱۹ معدن استان در کارگروه بخشودگی جرایم خبر داد. ‌به گزارش ایسنا‌، محمد فروهر با اعلام این خبر اظهار کرد: تاکنون دو جلسه کارگروه بخشودگی جرایم حقوق دولتی در استان برگزار شده است که در این راستا ۱۹ معدن […]

سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان سمنان از بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت حقوق دولتی ۱۹ معدن استان در کارگروه بخشودگی جرایم خبر داد.

‌به گزارش ایسنا‌، محمد فروهر با اعلام این خبر اظهار کرد: تاکنون دو جلسه کارگروه بخشودگی جرایم حقوق دولتی در استان برگزار شده است که در این راستا ۱۹ معدن استان از بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت حقوق دولتی برخوردار شده‌اند.

وی اضافه کرد: کلیه معادن استان که تا مورخ ۲۹ خرداد سال ۹۷ کل حقوق دولتی معوق مربوط به سالهای قبل از ۹۴ را بطور کامل پرداخت نمایند مشمول بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت حقوق دولتی خواهند شد از پرداخت این جرایم معاف خواهند شد.

خبر جدید  پیگیری واریز افزایش حقوق بازنشسته های تامین اجتماعی + فیلم

سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: بر اساس مصوبات کارگروه بخشش جرایم‌، معادنی که حقوق دولتی سال ۹۵ را به موقع پرداخت نکرده اند نیز می توانند درخواست خود را جهت بخشودگی جرایم با ذکر دلیل عدم پرداخت به سازمان ارائه کنند.

فروهر تاکید کرد: درصورتیکه دلایل ارائه شده براساس تشخیص کارگروه مرتبط با رکود بازار و یا تحریم‌های ظالمانه باشد و چنانچه بهره بردار ظرف مدت ۶ ماه نسبت به پرداخت حقوق دولتی معوق اقدام نماید‌، جرایم و ضرر و زیان ناشی از دیرکرد پرداخت حقوق دولتی این معادن مشمول بخشودگی خواهد شد.

خبر جدید  مسابقه قرآن در پایگاه حضرت سکینه (س) سمنان برگزار شد

این مقام مسئول از کلیه بهره برداران معادن استان سمنان درخواست کرد به منظور بهره مندی از این فرصت قانونی درخواست بخشودگی جرایم پرداخت حقوق دولتی را حداکثر تا ۲۹ بهمن ماه سالجاری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ارائه و ظرف مدت ۶ ماه حقوق دولتی معوق خود را پرداخت کنند.

خبر جدید  ۲۳ بنای سمنان در فهرست واگذاری به بخش خصوصی است

سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بر اساس مصوبات کارگروه بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت حقوق دولتی که با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و امور اقتصادی و دارایی استان تشکیل می شود، تاکنون ۱۹ معدن در استان از این فرصت استفاده و از پرداخت جرایم دیرکرد حقوق دولتی معاف شدند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد