به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛"روح الامین قاسمی" در ششمین جلسه شورای پژوهش و مدیریت دانش فرماندهی انتظامی استان سمنان که با حضور اساتید و نخبگان دانشگاهی و مراکز علمی در سالن کوثر ستاد برگزارشد به برنامه ریزی های گسترده و طرح های کلان ناجا برای تحقق پلیس دانش بنیان اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از محوری ترین برنامه ها در این مسیر برقراری تعاملی موثر و هدفمند با فرهیختگان علمی و دانشگاهی است.

خبر جدید  اجرای عملیات گازرسانی به ۱۵ روستای دامغان

این مسئول انتظامی با قدردانی از همراهی و همکاری اساتید دانشگاه با پلیس از امنیت به عنوان مهمترین بستر و زمینه فعالیت های علمی و پژوهشی یادکرد و گفت: در جامعه بدون امنیت انتظار هیچ گونه پیشرفتی نمی رود.

وی همکاری و مشارکت همه اقشار به ویژه نخبگان و اساتید علمی را در تولید و افزایش امنیت عمومی بسیار مهم خواند و با مطلوب ارزیابی کردن حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه های استان در شوراهای پژوهشی پلیس گفت: سرمایه گذاری در این حوزه را آینده سازی مطلوب کشور می دانیم و از هیچ تلاش و کوششی در این مسیر دریغ نخواهیم کرد.

خبر جدید  پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۰۹ واحد صنعتی در استان سمنان

قاسمی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ضرورت حل مسائل و مشکلات اجتماعی از طریق پژوهش و تحقیقات علمی اظهارداشت: برای روزآمدی و یافتن پاسخ های مناسب ناگزیر به توسعه و گسترش تحقیقات و فعالیت های پژوهش محور هستیم.

مهدی یعقوبی رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان سمنان نیز از تصویب دو طرح تحقیقاتی در موضوعات امنیتی همچنین بررسی ۱۲ عنوان مقاله تخصصی برای چاپ در فصلنامه دانش انتظامی استان خبرداد.

خبر جدید  مشارکت بخش خصوصی برای پیشرفت تنیس استان سمنان