جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
1:01:09 - جمعه 18 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه جامع حفاظت از منابع طبیعی کشور تدوین شد
برنامه جامع حفاظت از منابع طبیعی کشور تدوین شد
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها مراتع وآبخیزداری گفت: برنامه جامع حفاظت از منابع طبیعی کشور تدوین شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علی عباس نژاد بعد از ظهر امروز در نشست مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری منطقه یک کشور در سمنان با بیان اینکه باید بر اراضی ملی و انفال نظارت بیشتری شود اظهار داشت: تدوین برنامه جامع حفاظت از منابع طبیعی کشور با هدف نظارت بر اراضی ملی تدوین شده است.

وی با بیان اینکه با قاچاقچیان چوب به صورت جدی برخورد میشود گفت: یکی از اهداف تدوین برنامه جامع حفاظت از منابع طبیعی کشور حفاظت از تاغ زارهای کشور است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگلها مراتع وآبخیزداری با اشاره به برخی از سیاستهای این یگان درباره حفاظت و نظارت بیشتر بر انفال و اراضی ملی گفت: یگان حفاظت سازمان جنگلها مراتع وآبخیزداری کشور با دستدرازی سودجویان سودجویان به شدت برخورد میکند و این مهم یکی از سیاستها و اولویتهای اصلی یگان است.

خبر جدید  رسیدگی به پرونده‌های قضایی مرتبط با آب در استان سمنان تسریع می‌شود

عباس نژاد با بیان اینکه نظارت و مبارزه با قاچاقچیان چوب سبب کاهش میزان قاچاق میشود افزود: این مهم یکی از سیاستهای اصلی یگان بوده و با قاچاقچیان به شدت برخورد میشود.

وی از عزم جدی برای مبارزه با قاچاقچیان چوب خبر داد و گفت: این سازمان اجازه نخواهد داد تا سودجویان به انفال دستدرازی کنند.

خبر جدید  مسئول بسیج عشایری استان سمنان معرفی شد

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگلها مراتع وآبخیزداری با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با قاچاقچیان چوب گفت: از ابتدای امسال در سطح کشور ۲۰ هزار پرونده در رابطه با قاچاق چوب تشکیل شده است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اجتماع بزرگ علمداران بصیرت در مهدی‌شهر برگزار می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد