دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹
1:37:26 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری بخش شفاهی آزمون دکتری در واحدهای دانشگاه آزاد استان سمنان
برگزاری بخش شفاهی آزمون دکتری در واحدهای دانشگاه آزاد استان سمنان
بخش شفاهی آزمون جامع دکتری بر اساس مصوبه و نظارت کمیته ارزیابی استان سمنان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سمنان،بخش شفاهی آزمون جامع دکتری بر اساس مصوبه و نظارت کمیته ارزیابی استان سمنان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.

نادر رهبر معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد سمنان با اعلام این خبربا اشاره به فرآیند برگزاری بخش کتبی این آزمون در واحد مرکز استان گفت: در برگزاری این بخش از آزمون که با شرکت بیش از ۲۵۰ نفر دانشجو انجام پذیرفت، کارگروههای تخصصی مرکب از استادان و مدیران گروههای مربوط به هر رشته بهصورت جداگانه تشکیل شد که پس از تعیین سرفصلهای دروس امتحانی توسط این کارگروهها، سؤالات طراحی شده و با در نظر گرفتن تمام شرایط و جوانب امنیتی به واحد سمنان تحویل و طی دو روز در روزهای یکشنبه و دوشنبه پنج و ۶ دی برگزار شد.

خبر جدید  اولویت‌بندی در آموزش عالی باید مبتنی بر نیاز بازار کار باشد

رهبر با یادآوری نحوه محاسبه نمرات آزمون جامع دکتری و زمان اعلام نتایج تصریح کرد: بر اساس آییننامه مربوطه، در این آزمون ۵۰ درصد نمره به بخش کتبی و ۵۰ درصد دیگر به بخش شفاهی اختصاص داشته و حداکثر در مدت یک ماه پس از برگزاری آزمون، نمرات اعلام و دانشجویان قبول شده، وارد مرحله پژوهشی میشوند.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان در خدمت مردم است

وی درباره دانشجویانی که نمره قبولی آزمون زبان را تا این مرحله کسب نکردهاند، گفت: این دانشجویان ۶ ماه فرصت دارند تا نمره قبولی را ارائه دهند در غیر اینصورت قبولی آنها در آزمون جامع لغو میشود.

انتهای پیام/۴۱۰۳


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  امروز سمنان، قم و جنوب تهران با وزش باد شدید روبرو می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد