سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹
1:51:25 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نخستین کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاه‌های علمی
برگزاری نخستین کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاه‌های علمی
کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاه‌های علمی با عنوان مدیریت جهادی نقش و اثر عوامل پیشران و پسران و توسعه کارآفرینی در مناطق بیابانی و روستایی در سمنان برگزار شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در حاشیه این جلسه به خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش در راستای تولید دانش و نهضت نرمافزاری، دانشگاه آزاد اسلامی با تشکیل کرسیهای نظریهپردازی و ترویجی زمینه را برای تولید دانش و نقد مناظرات علمی فراهم آورده است.

محمد روحانی مقدم گفت: بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی این دانشگاه و با هدف بسترسازی، ساماندهی و فرهنگسازی و ایجاد انگیزش در میان کادر علمی در واحد سمنان، شورایی متشکل از رئیس، معاون پژوهش و فناوری، معاون دانشجویی و فرهنگی و روسای دانشکدهها و گروههای علوم انسانی تشکیل و پس از اخذ تصمیمات لازم برای برگزاری نخستین نشست، فرآیند اجرایی آن آغاز شد.

خبر جدید  مردم بصیر ایران با حماسه 9 دی پیروزی را به نام خود ثبت کردند

وی با بیان اینکه کرسی برگزارشدهدر قالب یک کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاههای علمی و با عنوان مدیریت جهادی، نقش و اثر عوامل پیشران و پسران و توسعه کارآفرینی در مناطق بیابانی و روستایی بوده است، افزود: این جلسه یک نشست نوآورانه، روشمند و علمی است که با هدف تبیین و معرفی نظریه، مکتب و بینش یا جریان به ارزیابی و سنجش نقاط ضعف و قوت پرداخته و در نهایت اصلاح و بهبود آن را دنبال میکند.

خبر جدید  انتصاب دبیر هیأت اجرایی جذب دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنانبا توجه به نحوه اجرای جلسات کرسیهای ترویجی عرضه و نقد دیدگاههای علمی گفت: این کرسیها زیر نظر شورای واحد دارای سه رکن اصلی مرکب از یک صاحبنظر، حداقل یک ناقد و یک مدیر جلسه است که در این جلسه یونس وکیلالرعایا بهعنوان صاحبنظر یا ارائهدهنده، سعید کامیابی و هادی همتیان بهعنوان ناقدان و مریم آقایی بجستانی بهعنوان مدیر جلسه حضور داشتند.

خبر جدید  استادان دانشگاه آزاد اسلامی همواره در دسترس دانشجویان هستند

روحانی مقدم ابراز امیدواری کرد تا با ادامه برگزاری چنین جلساتی زمینه برای تولید دانش بومی و ایجاد فضای خودباوری و نشاط علمی فراهم آید.

نخستین کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاههای علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی، معاونت پژوهش و فناوری، بسیج اساتید و تشکل سیاسی اسلامی تفکر برتر در سالن اجلاس دانشکده علوم انسانی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد