شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
12:05:47 - دوشنبه 21 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌مندی دانشجویان دانشگاه آزاد دامغان از فضای تحقیقاتی
بهره‌مندی دانشجویان دانشگاه آزاد دامغان از فضای تحقیقاتی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گفت: با فعال‌سازی چهار آزمایشگاه تخصصی داروسازی دامغان در کنار توانمندی تجهیزاتی از فرصت تحقیقاتی برخوردار خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، کارشناسان دبیرخانه داروسازی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در بازدید از دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد واحد دامغان با ابراز رضایت از روند تلاشهای انجام شده، اعلام کردند که مجموعهای از اقدامات مؤثر و پیگیریهای مستمر، موجب شده تا شاهد رشد و پیشرفت دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان باشیم.

بهرهمندی از فضای تحقیقاتی دامغان با ایجاد چهار آزمایشگاه داروسازی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در این بازدید، عمده اقدامات انجامشده در دانشکده داروسازی را برشمرد و اظهار کرد: با اخذ مجوز موافقت اصولی مرکز رشد علوم دارویی از وزارت بهداشت و با تأکیدی که در رفتار پژوهشی و کارآفرینی در این مرکز شد؛ بخش مهمی از فعالیتها با اقبال عمومی محققان همراه است و در اسفند سال جاریشاهد یکی از مهمترین رویدادهای پژوهشی در قالب استارتآپ ویکند خواهیم بود.

خبر جدید  حاشیه‌نگاری تصویری از راهپیمایی 22 بهمن در فجر چهلم

نعمتالله نعمتی اضافه کرد: با جذب دو عضو هیئتعلمی متخصص در علوم دارویی و با دریافت مجوز ایجاد داروخانه شهری، فعالسازی چهار آزمایشگاه تخصصی داروسازی و راهاندازی داروخانه مدل آموزشی، سعی کردیم در کنار توانمندی تجهیزاتی از فرصت و فضای تحقیقاتی هم برخوردار باشیم و دانشجویان این واحد دانشگاهی در سال پنجم فعالیتهای آموزشی و پژوهشی با مشکل خاصی مواجه نباشند.

خبر جدید  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیمارستان خاتم‌‌الانبیا همکاری کند

زهرا جعفریآذر کارشناس دبیرخانه داروسازی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نیز با قدردانی از نعمتی به پاس تلاش و پویایی در توسعه کیفی دانشکده داروسازی، اظهار کرد: جذب هیئتعلمی از اهمیت بسزایی برخوردار است و امیدوارم با رویکرد این واحد دانشگاهیبه این موضوع و با برنامهریزی و برخورداری از مساعدتسازمانی با سرعت و دقت در تکمیل کادر علمی اقدام شود.

علی محمدی رئیس دانشکده داروسازی دامغان نیز با تشریح برنامههای سال آینده توضیح داد: با توجه بهضرورت و تأکیداتسازمانی و طبق برنامهریزی انجام شده در سال ۹۸ با جذب حداقل پنج عضو هیئتعلمی متخصص، راهاندازی داروخانه شهری،توسعه تجهیزات و امکانات آزمایشگاههای داروسازی، تلاش جدی خواهیم داشت تا شاهد ارتقای کیفیت آموزشی و پژوهشی در دانشکده داروسازی باشیم.

خبر جدید  ارتباط مستقیم توسعه حجاب و عفاف با راهکارهای مشاوره‌ای 

به گزارش آنا، گروه کارشناسان از تمامی امکانات دانشکده داروسازی دامغان در مجتمع آزمایشگاهی داروسازی، کتابخانه تخصصی دانشکده، مرکز ICT تخصصی در دانشکده داروسازی و سالن جلسات و آمفیتئاتر تاتر و تعدادی از کلاسهای دانشکده بازدید و با استادان و کارشناسان دانشکده گفتگو کردند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد