شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
16:04:40 - دوشنبه 14 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۹ میلیارد تومان زکات در استان سمنان پرداخت‌ شد
بیش از ۹ میلیارد تومان زکات در استان سمنان پرداخت‌ شد
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه مردم استان سمنان سال گذشته بیش از ۹ میلیارد تومان زکات پرداخت کردند گفت: این آمار حاکی از رشد ۲۸ درصدی مشارکت مردم در پرداخت زکات است. شعار سال: مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه مردم استان سمنان سال گذشته بیش از ۹ میلیارد تومان […]

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه مردم استان سمنان سال گذشته بیش از ۹ میلیارد تومان زکات پرداخت کردند گفت: این آمار حاکی از رشد ۲۸ درصدی مشارکت مردم در پرداخت زکات است.

شعار سال: مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه مردم استان سمنان سال گذشته بیش از ۹ میلیارد تومان زکات پرداخت کردند گفت: این آمار حاکی از رشد ۲۸ درصدی مشارکت مردم در پرداخت زکات است.
 سید جواد رضوی صبح امروز در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان اظهار داشت: مردم استان سمنان توجه ویژه‌ای به پرداخت زکات دارند و این امر همواره میزان مشارکت مردم را در انجام امور خیرخواهانه تقویت می‌کند.

خبر جدید  ۴۹۲طرح مرتع‌ داری در استان سمنان تهیه و اجرا شد

وی با بیان اینکه سال گذشته بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان زکات در استان سمنان جمع‌آوری‌شده است افزود: این در حالی است که میزان تعهد و برنامه‌ریزی کمیته امداد استان سمنان در این بخش ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بود.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه میزان مشارکت مردم در پرداخت زکات ۲۸ درصد رشد داشته است خاطرنشان کرد: امسال برای جمع‌آوری زکات در استان سمنان ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برنامه‌ریزی کردیم.

خبر جدید  هفته دولت و افتتاح ۱۷ پروژه در بخش بیارجمند!

وی تبلیغ این امر حسنه را در اولویت دانست و گفت: بهره‌گیری از ظرفیت روحانیون برای مشارکت مردم در پرداخت زکات می‌تواند نقش مؤثری را برای تحقق تعهدات کمیته امداد در این بخش ایفا کند.

رضوی با اشاره به اینکه زکات مردم برای کمک‌رسانی به محرومان و مستضعفان در مناطق محروم استان سمنان هزینه می‌شود اذعان کرد: پرداخت مخرج تحصیل، هزینه درمان، تأمین مسکن، هزینه ازدواج و غیره ازجمله مواردی است که زکات جمع‌آوری‌شده در آن هزینه می‌شود.

خبر جدید  "آیین رونمایی از فرهنگ نامه شهدا" برگزار می شود

وی ابراز داشت: کمیته امداد استان سمنان برای مقاوم‌سازی ۵۲۰ واحد مسکونی مددجویان این استان اقدامات لازم را انجام داده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: این نهاد در بهسازی و مقاوم‌سازی منازل مسکونی مددجویان ۱۹۵ درصد از تعهدات خود را عملیاتی کرده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۲۵۵۹۷ ، www.tasnimnews.com

مسترفالو

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد