جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
2:39:39 - پنج‌شنبه 10 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود افتخار دانشگاه آزاد اسلامی
بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود افتخار دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود افتخار مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهرود، عبدالله خالصیدوست صبح امروز در جلسهای که با مسئولان بیمارستان خاتمالانبیاء(ص)دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود که در این بیمارستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه بیمارستانهای دولتی با مشکلات عدیدهای دستوپنجه نرم میکنند، دانشگاه آزاد اسلامی با اینکه امکانات دولتی ندارد، پیشرفت قابلقبولی داشته است. بخشی از مشکلات موجود با مدیریت و بخشی نیزکه مربوط به ماست با پیگیری رفع میکنیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم در آینده شاهد خدمترسانی و شکوفایی بیشتر این بیمارستان باشیم، بهطوریکه هیچ بخش خصوصی نتواند در حوزه پزشکی با دانشگاه آزاد رقابت کند؛ همچنان که دانشگاه آزاد اسلامی در ابتدا دستاورد چندانی نداشت؛ امااکنون شاهد خودکفایی در بسیاری از زمینهها هستیم و سرمایه ما این است که مراکز دولتی و مردم ما را در حوزه پزشکی پذیرفتهاند. به صراحت میگویم که بیمارستان خاتمالانبیاء(ص) شاهرود افتخار مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان است.

خبر جدید  تحصیلات عالی 40 درصد از اعضای شوراهای اسلامی استان سمنان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان اضافه کرد: در دیدار باوزیر علوم، تحقیقات و فناوری از وی درخواست کردیم که مشابه بیمارستانهای دولتی به بیمارستانهای دانشگاه آزاد اسلامی هم پزشک طرحی بدهند؛چراکهبیمارستان دانشگاه آزاد برای مردم و با انگیزه خدمت به مردم راهاندازی شده است که وی با درخواست بنده موافقت کردو ما این خواسته خود را پیگیری و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

رئیس بیمارستان خاتمالانبیاء(ص) نیز گزارشی از روند امور و ظرفیتهای موجود در بیمارستان و موانع برای رشد بیشتر ارائه کرد.

خبر جدید  اعلام انزجار دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی از اقدام اخیر آمریکا

فریور باقری، ظرفیت بیمارستان خاتمالانبیا(ص) واحد شاهرود را در ارائه خدمات به مردم فهیم شاهرود بسیار مناسب ارزیابی و اظهار کرد: اکنون تمرکز و توان ما در انجام و اجرای اقتصاد مقاومتی در این بیمارستان است که مد نظر مقام معظم رهبری است و حاصل آن میتواند کسب رضایت هرچه بیشتر پزشکان، کارکنان و همشهریان و رشد و پیشرفت بیمارستان خاتمالانبیاءباشد و اینکه مردم خوب شاهرود نیازی به مراجعه به مراکز درمانی شهرهای دیگر نداشته باشند و از هزینهها و مشکلات ایشان کاسته شود.

وی ازراهاندازی بخشهای جدید در بیمارستان از قبیل بخش جراحی مغز و اعصاب و اورژانس بیماران تروما (تصادفی) و بخش بازتوانی قلبی و یک اتاق عمل جدید و … در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: البته در راه نیل به این اهداف با چالشها و موانعی که عمدتاً اقتصادی است، دست به گریبان هستیم؛ اماامیدواریمموانع را پشت سر بگذاریم.

خبر جدید  ایجاد سامانه تصمیم یار برای مدیریت پدافند غیر عامل/استان سمنان در فهرست استانهای مقدم

به گزارش آنا، جلسه رئیس دانشگاه آزاد استان سمنان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، رئیس دبیرخانه هیئتامنای دانشگاه آزاد استان سمنان و رئیس بیمارستان خاتمالانبیاء(ص) شاهرود و تعدادی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برای ارزیابی و امکانسنجی توسعه و افزایش کارایی و بهرهوری و استفاده بیشتر از ظرفیتهای موجود این بیمارستان در اتاق جلسات این بیمارستان برگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد