سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹
20:19:11 - یکشنبه 3 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیگانگی فارغ التحصیل با نیازهای بازار کار
بیگانگی فارغ التحصیل با نیازهای بازار کار
استاندار سمنان، از نبود مهارت مورد نیاز بازار کار در فارغ التحصیل به عنوان نتیجه و محصول عدم ارتباط منطقی بین صنعت و دانشگاه در کشور نام برد. شعار سال: استاندار سمنان، از نبود مهارت مورد نیاز بازار کار در فارغ التحصیل به عنوان نتیجه و محصول عدم ارتباط منطقی بین صنعت و دانشگاه در کشور […]

استاندار سمنان، از نبود مهارت مورد نیاز بازار کار در فارغ التحصیل به عنوان نتیجه و محصول عدم ارتباط منطقی بین صنعت و دانشگاه در کشور نام برد.

شعار سالاستاندار سمنان، از نبود مهارت مورد نیاز بازار کار در فارغ التحصیل به عنوان نتیجه و محصول عدم ارتباط منطقی بین صنعت و دانشگاه در کشور نام برد.

محمدرضا خباز در آیین افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان سمنان بر لزوم تقویت بین صنعت و دانشگاه تاکید و اظهار کرد: صنعتگران و تولید کنندگان باید با دانشگاهیان بر سر یک میز بنشینندچرا که عدم ارتباط بین صنعت و دانشگاه باعث پرورش دانشجویانی در کشور شده که به درد بازار کار و تولید نمی خورند.

خبر جدید  ائمه جمعه بازوی بخش اجرایی در حل مشکلات کشور

این مقام ارشد اجرایی رشد بسیار بالای مراکز دانشگاهی را یک فرصت مغتنم برای توسعه کشور دانست و تصریح کرد: وجود فاصله بین صنعت و دانشگاه از مشکلات مهم و جدی است و باید مورد توجه قرار گیرد.

ریس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان سمنان اظهار کرد: عدم تعامل مناسب بین تولید کنتدگان و پژوهشگران دانشگاهی از مهمترین معضلاتامروز کشور است و باید برای آن چاره ای اندیشید.

وی با اشاره به ضروت استفاده بازار کار از توانمندی فارغ التحصیلان خلاق افزود: باید برای جذب افراد تحصیل کرده توانمند اهتمام بیشتری شود.

استاندار سمنان، نبود اشتغال را سد بزرگ سد راه فارغ التحصیلان برشمرد و ادامه داد: گرفتاری و مشکلات دانشجویان، تازه بعد از فارغ التحصیلی آنان آغاز می شود.دانشگاه ها باید به عنوان مرجع رفع گرفتاری های جامعه، بتوانند مشکلات صنعتی و معدنی و تجاری کشور را رفع کنند.

خبر جدید  دو شهيد دوران دفاع مقدس در سمنان تشییع می‌شوند

رئیس کارگروه اشتغال استان، با اشاره به اقدامات دولت دوازدهم برای رفع مشکل اشتغال دانشجویان فارغ التحصیل گفت: ابتکار دولت دوازدهم در ایجاد اشتعال برای جوانان و دانشحویان از طریق دوره های کار آموزی و کارورزی می تواند به رفع این معضل کمک کد.

خباز با اشاره به سهمیه استان سمنان از طرح کارورزی خاطرنشان کرد: امسال سهیمه استان سمنان در این طرح بیش از ۱۸۰۰ نفر پیش بینی شده که از طریق اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در حال پیگیری است.

خبر جدید  فقدان سرمایه‌گذاری جدی در زمینه قرآن/ مدیریت قرآنی متمرکز شود

وی از برپایی نمایشگاه پزوهش و فناوری به عنوان یک فرصت نام برد و از مسئولان دانشگاه ها و آموزش و پرورش خواست زمینه بازدید دانشجویان و دانش آموزان از این نمایشگاه را تسهیل کنند.

استاندار سمنان باید برای بازدید شخصیتهای و دانش اموزان و دانشجویان از نمایشگاه تلاش بیشتری شود که نسل جوان ما با پژوهش های جدید اشنایی بیشتری پیدا کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۲ آذر ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۹۱۲۰۶۰۷۷، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد