سه شنبه, ۲۱ آبان , ۱۳۹۸
۱۱:۴۸:۱۹ - جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تالار پذیرایی فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان راه‌اندازی شد
تالار پذیرایی فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان راه‌اندازی شد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از راه‌اندازی تالار پذیرایی فرهیختگان این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، نعمتالله نعمتی ظهر امروز در تالار فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی دامغاناظهار کرد: بهمنظور استفاده اصولی از توانمندیهای فضا و تجهیزات این واحد دانشگاهیو بهدنبالتقاضای عموم شهروندان و همکاران، تالار مجهز و مجللی با عنوان فرهیختگان که وابسته به این واحد دانشگاهی است راهاندازی شد.

نعمتی افزود: سال ۹۷ همراه با فراز و فرودهای اقتصادی در حالی به پایان میرسد که توصیههای سازمانی کماکان اصرار دارد تا از فضا، امکانات و تجهیزات دانشگاهاستفاده کنیم و در مسیر حل مشکلات مردمی و پاسخ به بخشی از نیازمندیهای شهری در اندیشه درآمدزایی غیرشهریهای باشیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از ظرفیتهای متعدد این واحد دانشگاهی گفت و اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بیش از ۶۳هزار مترمربع فضای آموزشی، پژوهشی و خدماتی و رفاهی در اختیار دارد و در قالب ۶ دانشکده مصوب علاوه بر آنکه دانشجویان از فضای کافی برخوردارند؛ عموم مردم دامغان هم میتوانند از فضاهای رفاهی و خدماتی استفاده کنند و راهاندازی تالار فرهیختگان پاسخی به نیازمندی شهراست.

عضو هیئتعلمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان یادآور شد: شهروندان دامغانی میتوانند از آغاز سال ۹۸ با هماهنگی تلفنی و حضوری نسبت به رزرو تالار پذیرایی اقدام کنند و دانشگاه آزاد اسلامی دامغان با افتخار میزبان شهروندان دامغانی است.

انتهای پیام/۴۱۱۷/ ۴۱۲۲/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد