شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹
8:37:56 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبعیت از ولی فقیه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است
تبعیت از ولی فقیه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سمنان به دلایل ماندگاری انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از آن دلایل تبعیت از ولی فقیه است.  حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل راسخی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سمنان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از سمنان ضمن تبریک به مناسبت ایام الله […]

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سمنان به دلایل ماندگاری انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از آن دلایل تبعیت از ولی فقیه است.

 حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل راسخی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سمنان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از سمنان ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر عمده دلیل متنفر شدن مردم از نظام شاهنشاهی و قیام در برابر آن را عدم قدرت و اراده تصمیم گیری از خود دانست و گفت: شاه از خود هیچ قدرت و اراده ای نداشت و این باعث لبریز شدن کاسه صبر مردم شد.

وی افزود: با توجه به  نیازهای اولیه مردم ایران و کمبود و یا نبود آن و در مقابل مشاهده غارت شدن سرمایه های ملی کشور و نفت به دست استکبار و غرب و این موضوع که نه تنها رژیم قدرت مانع شدن این امر را نداشت؛ بلکه خود در برخی از موارد باعث این امر می شد؛ این موارد در کنار بسیاری از عوامل دیگر باعث قیام مردم ایران اسلامی علیه نظام شاهنشاهی شد.

خبر جدید  جهاد دانشگاهی با ورود به عرصه‌های علمی افتخاری برای نظام اسلامی است

راسخی ادامه داد: در دنیا انقلابات بسیاری رخ داد که  برخی از آنها در نطفه خفه شد؛ برخی از آنها تا مرز پیروزی پیش رفت ولی به سرانجام نرسید و برخی دیگر از انقلاب ها به پیروزی رسیدند ولی دشمنان آن انقلاب با توطئه کاری کردند که آن انقلاب از مسیر خود خارج شد؛ مثل انقلاب کبیر فرانسه یا انقلاب سوسیالیستی شوروی و یا انقلاب الجزایر که به مرور زمان همه اینها از مسیر خود خارج شدند.

خبر جدید  هیئات مذهبی بزرگ‌ترین شبکه تبلیغی جهان هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سمنان گفت: تنها انقلابی که در دنیا اثر به سزایی گذاشت و با توجه به مخالفت های تمامی حکومت های دور و نزدیک انقلاب مسیر خود را طی و الان به حد تکامل و بلوغ خود یعنی ۴۰ سالگی خود رسید انقلاب اسلامی ایران بوده است.

وی به دلایل ماندگاری انقلاب اشاره کرد و گفت: دلیل ادامه راه و از بین نرفتن انقلاب اسلامی فقط الهی و خدایی بودن این انقلاب است که توسط ولی فقیه این انقلاب هم به ثمر نشست و هم در طی مسیر٬ مسیر خود را خوب طی کرد و حضور ولی فقیه در انقلاب نشانگر خدایی بودن این انقلاب و هر چیزی که به خدا وصل شد ماندگار و جاویدان خواهد شد.

خبر جدید  روایت‌ شهیدی که در اسارت نماز و روزه‌اش ترک نشد تا شهید شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سمنان به نقش و تأثیر انقلاب اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد و گفت: تأثیر انقلاب اسلامی ایران در منطقه به گونه ای بود که پس از از بین رفتن یکی از لبه های قیچی(شوروی) به فرمایش شهید مطهری که فرموده بود امریکا و شوروی مثل دو لبه قیچی هستند که با هم ریشه های مخالفین خود را قطع می کنند؛ با توجه به شکسته شدن یکی از لبه های این قیچی ٬آمریکا تصور می کرد ابر قدرت منطقه و یکه تاز جهان خواهد شد اما انقلاب اسلامی ایران در طول۴۰ سال گذشته معادله ابر قدرتی امریکا را برهم زد و خود به  یک قطب قدرت در جهان تبدیل شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد