جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
10:53:33 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعامل مدیریت شهری و سپاه ناحیه شهرستان سبب توسعه فرهنگی خواهد شد
تعامل مدیریت شهری و سپاه ناحیه شهرستان سبب توسعه فرهنگی خواهد شد
شهردار شاهرود در دیدار با فرمانده سپاه شاهرود با اشاره به اینکه هم افزایی و تعامل این نهاد با مدیریت شهری سبب توسعه فرهنگی خواهد شد، گفت: ارتباط موثر این دو نهاد می‌تواند نتایج فرهنگی بالایی را در شهر رقم زند. به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، محسن احمدی در دیدار با فرماندهی سپاه ناحیه […]

شهردار شاهرود در دیدار با فرمانده سپاه شاهرود با اشاره به اینکه هم افزایی و تعامل این نهاد با مدیریت شهری سبب توسعه فرهنگی خواهد شد، گفت: ارتباط موثر این دو نهاد می‌تواند نتایج فرهنگی بالایی را در شهر رقم زند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، محسن احمدی در دیدار با فرماندهی سپاه ناحیه شاهرود که در محل سپاه برگزار شد با بیان اینکه مدیریت شهری شاهرود در تمام زمینه ها‌ی فرهنگی، آمادگی همکاری با سپاه را دارد، افزود: لازمه اجرا و تحقق مدیریت یکپارچه شهری تعامل دستگاه‌های مسئول در زمینه فرهنگی است و این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.
وی ضمن این مطلب که از طریق تصمیم گیری‌ها و برنامه ریز‌ی های اصولی در عرصه مدیریت شهری می‌توان زمینه توسعه شهری و رضایتمندی شهروندان را محقق ساخت، ابراز داشت:در این رابطه لازم است که دستگاه‌های مسئول و مرتبط، با یکدیگر تعامل و همکاری مطلوبی داشته باشند تا فرایند‌ها تسهیل شده و روند توسعه فرهنگی شهری با سرعت بیشتری پیش روند.
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه تعامل و اقدامات مدیریت شهری و نهادی، چون سپاه می‌تواند به نحوی صورت پذیرد که از مسائل فرهنگی شهر صیانت شود، اظهار داشت: انجام مطلوب امور فرهنگی در یک شهر و دستیابی به توسعه در گرو تعامل سازنده همکاری نهاد‌ها و دستگاه‌های مسئول و مرتبط است.
احمدی در پایان، اظهار کرد: لازم است مسئولان مدیریت شهری به عنوان تصمیم گیرندگان و نظارت کنندگان امور شهری، تعامل با دستگاه‌ها و نهاد‌های مرتبط را مد نظر قرار دهند تا به این ترتیب زمینه ارائه خدمات بهتر به شهروندان و تحقق توسعه فرهنگی شهر مهیا شود.

خبر جدید  سمنان چهار راه طلایی است/ضرورت پیگیری پروژه‌های راه‌سازی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد