چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
22:00:43 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تفکر شهادت طلبی در کشورهای اسلامی دشمن را عاجز کرده است
تفکر شهادت طلبی در کشورهای اسلامی دشمن را عاجز کرده است
به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی شامگاه دوشنبه در یادواره سردار شهید حسن شاطری به میزبانی مسجد آل عبا(ع) شهرک گلستان شهر سمنان با بیان اینکه تفکر شهادت طلبی در کشورهای اسلامی دشمن را عاجز کرده است، ابراز داشت: دشمن می‌داند که با سلاح‌های مجهز و استفاده از ابزار نظامی نمی‌تواند در برابر کشورهای […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی شامگاه دوشنبه در یادواره سردار شهید حسن شاطری به میزبانی مسجد آل عبا(ع) شهرک گلستان شهر سمنان با بیان اینکه تفکر شهادت طلبی در کشورهای اسلامی دشمن را عاجز کرده است، ابراز داشت: دشمن می‌داند که با سلاح‌های مجهز و استفاده از ابزار نظامی نمی‌تواند در برابر کشورهای اسلامی مقابله کند چراکه با توجه به روحیه شهادت طلبی جوانان این سلاح‌ها کارکردی نخواهد داشت.

وی افزود: امروز با جنگ نرم اقتصادی و فرهنگی از سوی دشمن مواجه هستیم و یکی از ابزارهای آن‌ها ماهواره است بنابراین با ایجاد کانال های ضد دینی به تفرقه‌افکنی و ایجاد اختلاف بین مسلمان می‌پردازند و با تبلیغ علیه نظام اسلامی می‌کوشد تا به اهداف شوم خود دست یابد.

خبر جدید  نباید از "شهدا"در رفع و رجوع منازعات مادی و گروهی سود برد

راهپیمایی ۲۲ بهمن فرصت اقدامات مداخله جویانه را از دشمن سلب کرد

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز روشنگری و تبیین فرهنگ مقاومت و تشریح دستاوردهای انقلاب یک وظیفه عمومی قلمداد می‌شود، ابراز داشت: با توجه به هجمه‌های دشمن باید تجربیات دوران دفاع مقدس و آرمان های انقلاب برای نسل جدید بازگو شود تا دشمن نتواند بر ذهن مخاطبان جوان رخنه کند.

نقدی در ادامه تصریح کرد: دشمن می‌کوشد تا با تبلیغات رسانه ای گسترده در کشورهای اسلامی انقلاب ایران را کمرنگ جلوه دهد اما راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ قاطع و کوبنده‌ای بر همه اهداف ناکام استکبار بود و نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کرد.

وی افزود: دشمن در تلاش است تا با کم اهمیت نشان دادن فرهنگ حجاب و شهادت ارزش‌های ما را زیر سئوال ببرد بنابراین در این برهه از زمان باید با هوشیاری اجازه فرصت مداخله در امور داخلی را از استکبار سلب کنیم و آن‌ها را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

خبر جدید  ۴۵۰۰هنرمند در رشته صنایع‌دستی استان سمنان فعالیت دارند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سیاست های آمریکا و متحدانش در برابر سلطه بر کشورهای اسلامی شکت خورده است، ابراز داشت: در حالی که جبهه مقاومت در خاورمیانه نقشه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی می‌کند استکبار نیز می کوشد تا با حمایت از گروه های تکفیری، انقلاب اسلامی را نابود کند اما با بصیرت مردم انقلابی در این راه موفق نخواهد شد.

خبر جدید  اختصاص 8 اتوبوس برای اعزام زائران شهرستان سرخه به مراسم ارتحال امام خمینی

نقدی در ادامه تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا در اوج اقتدار ایستاده ایم و آرامش و امنیت خود را مدیون آن‌ها هستیم بنابراین باید با تبیین آرمان های شهیدان و امام راحل برای نسلی که دوران انقلاب را درک نکرده است بکوشیم در راه دفاع از اسلام تا آخریم قطره خون خود ایستادگی کنیم.

وی افزود: منطق شهادت، مستکبران را به‌ زانو درآورده است به نحوی که آمریکا و همدستانش در سردرگمی برای نفوذ و مداخله در ایران و کشورهای اسلامی به سر می‌برند، لذا هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمن یک ضرورت انکارناپذیر به شمار می رود که باید در نسل جدید به‌ درستی تبیین شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد