پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹
8:50:20 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقلیل بودجه قرآنی مشکل‌ساز می‌شود
تقلیل بودجه قرآنی مشکل‌ساز می‌شود
گروه فعالیت های قرآنی: مجمع اساتید قرآنی استان سمنان در نامه‌ای سرگشاده به علی لاریجانی رئیس مجلس، تقلیل بودجه قرآنی را امری مشکل ساز برای فرهنگ دینی کشور دانستند و خواستار پیگیری مسئولان در این باره شدند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ازسمنان، مجمع اساتید قرآنی استان سمنان ۱۵ بهمن در نامه ای که خطاب […]

گروه فعالیت های قرآنی: مجمع اساتید قرآنی استان سمنان در نامه‌ای سرگشاده به علی لاریجانی رئیس مجلس، تقلیل بودجه قرآنی را امری مشکل ساز برای فرهنگ دینی کشور دانستند و خواستار پیگیری مسئولان در این باره شدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ازسمنان، مجمع اساتید قرآنی استان سمنان ۱۵ بهمن در نامه ای که خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشته شده ضمن تاکید بر ضرورت تقویت فعالیت های قرآنی از کاهش بودجه در این زمینه انتقاد و یادآور شدند: هرکس قرآن را پیشوای خود قرار دهد، او را به بهشت رهنمون سازد و هرکس قرآن را پشت سر اندازد و به آن بی توجه باشد، او را به جهنم گسیل می دارد.

خبر جدید  تشدید نظارت بر مزارع غلات استان سمنان

در این نامه آمده است:  در این ایّام که لایحه بودجه سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی، مراحل نهایی بررسی و تصویب را می گذراند، متاسّفانه علیرغم توصیه مقام معظم رهبری به رفع و کاهش مظلومیّت فرهنگ قرآنی، با وجود ضرورت تقویت و گسترش فعّالیّت های قرآنی برای صیانت جامعه ایران اسلامی و خانواده ها و جوانان از آسیب های اجتماعی تهاجم فرهنگی بیگانه و مقابله با اقدامات ویرانگر دشمنان، شاهد تقلیل ۶۰ درصدی اعتبار و بودجه قرآنی سال ۹۷ کشور هستیم.

خبر جدید  تصویب ساخت راه آهن اینچه برون- شاهرود- بندرعباس در مجلس

همانطور که در سال ۹۶ نیز بودجه قرآنی کشور ۵۰ درصد نسبت به سال۹۵ کاهش یافته بود. این در حالی است که بودجه قرآنی سال ۹۵ نیز تاکنون از سوی دولت، تخصیص اعتبار نیافته و این امر، فعالیت های قرآنی مؤسّسات مردم نهاد را با مشکل روبه رو کرده است.

خبر جدید  تأمین اجتماعی استان سمنان۱۷۸ میلیارد تومان طلب دارد

بدین وسیله، مجمع اساتید قرآنی استان سمنان، از آن مقام که به نگاه دلسوزانه و متعهّدانه ایشان در این باره ایمان دارد، تقاضا می کند سفارش، رهنمود و کمک لازم را در توجیه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در کمیسیون تلفیق و نیز صحن علنی مجلس، به منظور تصویب حدّاقلّ بودجه قرآنی لازم مطابق سال های گذشته و بیش از آن بکار گیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد