سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹
13:26:16 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکلیف پنج موسسه مالی و اعتباری هنوز به صورت قطعی مشخص نشده است
تکلیف پنج موسسه مالی و اعتباری هنوز به صورت قطعی مشخص نشده است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک مرکزی قول داده تا پایان سال هیچ مؤسسه مالی و اعتباری بدون مجوز فعالیت نکند، گفت: در حال حاضر به تعداد انگشتان یک دست موسسه مالی و اعتباری داریم که هنوز تکلیفشان به قطعی مشخص نشده است که امیدواریم تا پایان سال این مسئله حل شود. به […]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک مرکزی قول داده تا پایان سال هیچ مؤسسه مالی و اعتباری بدون مجوز فعالیت نکند، گفت: در حال حاضر به تعداد انگشتان یک دست موسسه مالی و اعتباری داریم که هنوز تکلیفشان به قطعی مشخص نشده است که امیدواریم تا پایان سال این مسئله حل شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سیدحسن حسینی‌شاهرودی، با اشاره به آخرین تمهیدات از سوی بانک مرکزی برای حل مشکل سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری گفت: در حال حاضر افرادی که زیر ۲۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاری داشتند نگرانی‌هایشان تا حدودی کاسته شده، ولی این نگرانی‌ها صددرصد برطرف نشده است.
عضو «کمیسیون اقتصادی» مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر سپرده‌گذاران ایراداتی را مطرح می‌کنند؛ اینکه پس از سال ۹۴ سودی به آن‌ها از سوی مجموعه کاسپین تعلق نگرفته است. با این حال بانک مرکزی ادعا می‌کند که این موسسات منحل اعلام شده و کاسپین صرفاً برای حسابرسی و تسویه حساب این شرکت‌ها، تشکیل شده بود.
وی افزود: تخطی که بانک مرکزی در موضوع کاسپین انجام داد، اینکه نظارتی بر فعالیت و شعب کاسپین نداشته است و این شعب کماکان با نام کاسپین تغییر نام دادند و توانسته‌اند وجوه را مجدداً جذب کنند که این محل ایراد بوده و این موارد به قوه قضائیه هم ارجاع داده شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک مرکزی قول داده تا پایان سال هیچ موسسه مالی و اعتباری بدون مجوز فعالیت نکند اظهارداشت: در حال حاضر به تعداد انگشتان یک دست موسسه مالی و اعتباری داریم که هنوز تکلیفشان به قطعی مشخص نشده است که امیدواریم تا پایان سال این مسئله حل شود.
حسینی شاهرودی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دولت و بانک مرکزی قول ارائه لایحه‌ای با عنوان سامان‎دهی موسسات مالی و اعتباری را در جلسات مجلس مطرح کرده بودند، آیا این لایحه تاکنون به مجلس ارائه شده و یا خیر؟ گفت: خیر. چنین لایحه‌ای تاکنون به مجلس ارائه نشده است.

خبر جدید  مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد