چهارشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۸
۴:۱۲:۱۴ - سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جزئیات برگزاری کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقات در شاهرود
جزئیات برگزاری کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقات در شاهرود
دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، جزئیات برگزاری کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقات در دانشگاه آزاد شاهرود را تشریح کرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، سیدامیر حسینی درباره کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقاتاظهار کرد: به همت انجمن اسلامی دانشجویان و کانون هلال احمر دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، کارگاه مهارت در روشهای مختلف تزریقات در تاریخ ۱۱ و ۱۲ اسفند با حضور ۱۴۰ دانشجویعلاقهمند برگزار شد.

وی اضافه کرد: استقبال گسترده از کارگاه آموزشی تزریقات موجب شد تا برای بهرهوری بیشتر کارگاه بهطور همزمان این کارگاه در دو آمفیتئاتر مختلف در دانشکدههای پزشکی و فنی مهندسی برگزار شود.

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد شاهرود درباره نحوه آموزش در این دوره بیان کرد: مدرسان این کارگاه که از مربیان مجرب بودند پس از بیان تئوری، نحوه انجام تزریقات عضلانی و وریدی به شکل عملی را نیز به دانشجویان آموزش دادند و با استفاده از مانکنهای مخصوص تزریقات،سرنگها،ویالها و آمپولهای تهیهشده اقدام به انجام آموزشهای مذکور تحت هدایت مربیان کردند.

حسینی با قدردانی از تمامی مسئولان دانشگاهبهویژه مدیریت روابطعمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و دستاندرکاران دانشکدههای علوم پزشکی و فنی و مهندسی یادآور شد:داوطلبان تحت آموزش، اصول مربوط به تزریقات زیرپوستی و تزریق انسولین را فرا گرفتند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد