سه شنبه, ۲۴ تیر , ۱۳۹۹
4:12:14 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جزئیات برگزاری کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقات در شاهرود
جزئیات برگزاری کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقات در شاهرود
دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، جزئیات برگزاری کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقات در دانشگاه آزاد شاهرود را تشریح کرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، سیدامیر حسینی درباره کارگاه آموزشی تئوری و عملی انجام تزریقاتاظهار کرد: به همت انجمن اسلامی دانشجویان و کانون هلال احمر دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، کارگاه مهارت در روشهای مختلف تزریقات در تاریخ ۱۱ و ۱۲ اسفند با حضور ۱۴۰ دانشجویعلاقهمند برگزار شد.

خبر جدید  45 بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شد

وی اضافه کرد: استقبال گسترده از کارگاه آموزشی تزریقات موجب شد تا برای بهرهوری بیشتر کارگاه بهطور همزمان این کارگاه در دو آمفیتئاتر مختلف در دانشکدههای پزشکی و فنی مهندسی برگزار شود.

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد شاهرود درباره نحوه آموزش در این دوره بیان کرد: مدرسان این کارگاه که از مربیان مجرب بودند پس از بیان تئوری، نحوه انجام تزریقات عضلانی و وریدی به شکل عملی را نیز به دانشجویان آموزش دادند و با استفاده از مانکنهای مخصوص تزریقات،سرنگها،ویالها و آمپولهای تهیهشده اقدام به انجام آموزشهای مذکور تحت هدایت مربیان کردند.

خبر جدید  قدردانی از خدمات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود

حسینی با قدردانی از تمامی مسئولان دانشگاهبهویژه مدیریت روابطعمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و دستاندرکاران دانشکدههای علوم پزشکی و فنی و مهندسی یادآور شد:داوطلبان تحت آموزش، اصول مربوط به تزریقات زیرپوستی و تزریق انسولین را فرا گرفتند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  استفاده از دانشجویان دانشگاه آزاد سمنان در مشاغل دانش‌بنیان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد