چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
20:53:32 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره‌های خانوادگی راهی برای همگرایی اجتماعی
جشنواره‌های خانوادگی راهی برای همگرایی اجتماعی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان گفت: با توجه به کاهش تعاملات انسانی در شرایط اجتماعی امروز برگزاری جشنواره‌های خانوادگی ازجمله راه‌های همگرایی انسانی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سمنان، عبدالله خالصیدوستصبح امروز در مراسم جشن سیوچهارمین سالگرد راهاندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنانکه با حضور پرشور کارکنان این واحد دانشگاهی و خانوادههایشان همراه بود، اظهار کرد:برگزارینشستهای صمیمانه در دنیایی که فضای مجازی در آن حاکم شده، لازمه تعاملات انسانی و زندگی واقعی است وامروز در شرایطی قرار داریم که فضای مجازی و مشکلات اقتصادیتعاملات انسانی و نظام خانوادگی را تهدید میکند؛بنابراین برای حفظ ارزشهای خانواده و تحکیم بنیان آن نیازمند ارتباطات چهره به چهره هستیم.

وی با بیانراهاندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در ۲۶ اسفند سال ۱۳۶۳ خاطرنشان کرد: این مرکز آموزش عالی در۳۴ سال گذشته فراز و فرودهایبسیاری را پشتسر گذاشته؛ اما آنچه مسلم است اینکه این دانشگاه خانوادهای بزرگ محسوب شده و تاکنون موفقیتهای زیادی در ابعاد مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کسب کرده است.

خبر جدید  آغاز مسابقات بدمینتون خواهران دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی شاهرود از فردا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنانبا تأکید بر اینکه باید قدر این خانواده بزرگ و حاصل تلاش سالیان طولانی افراد را دانست، تصریح کرد: برای ما افتخار بزرگی است که در این مجموعه علمی، فرهنگی و اسلامی مشغول به فعالیت هستیم.

خالصیدوست افزود:دانشگاه آزاد اسلامیبزرگترین دانشگاه حضوری جهان با بیش از ۵ میلیون فارغالتحصیل افتخاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و از افتخارات این دانشگاه مردمی بودن آن است.

خبر جدید  واکنش میراث فرهنگی سمنان به موضوع تعلل در واگذاری یک خانه تاریخی

وی یادآور شد: این دانشگاه مصداق بارز اصل ۴۴ قانون اساسی ونشانگر اهتمام مردم فرهیخته و علم پرور ایران اسلامی به علم و دانش است.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهآزاد اسلامی استان سمنان نیز به موضوع خانواده و راههای تحکیم بنیان آن پرداخت و متذکر شد: در دنیای امروز زن و شوهر که بنیان خانواده را تشکیل میدهند نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

خبر جدید  ایجاد محدودیت و فیلتر کردن، راه حل منطقی در مقابله با فضای مجازی نیست

حجتالاسلام رضا کهساری ادامه داد: همانطور که چراغی که روشن میکنید نیاز به رسیدگی و سوخت دارد،چراغ عشق هم در زندگی نیاز به سوخت دارد.

به گزارش آنا، جشن همدلی و همزبانی به همت روابط عمومی واحد سمنان و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی و حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، صبح امروز در سالن آمفیتئاتر فرزانگان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد