یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
13:19:57 - دوشنبه 15 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور رأی اولی‌ها در انتخابات ادای دین و تکلیف سیاسی برای آن‌هاست
حضور رأی اولی‌ها در انتخابات ادای دین و تکلیف سیاسی برای آن‌هاست
گروه اجتماعی: استاندار سمنان با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های حضور در انتخابات برای رأی اولی‌ها این است که نظام برای اولین بار استفاده از فرصتی برای شرکت در تعیین سرنوشت خود را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد، گفت: حضور این قشر ادای دین و تکلیف سیاسی برای آ‌ن‌هاست. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از […]

گروه اجتماعی: استاندار سمنان با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های حضور در انتخابات برای رأی اولی‌ها این است که نظام برای اولین بار استفاده از فرصتی برای شرکت در تعیین سرنوشت خود را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد، گفت: حضور این قشر ادای دین و تکلیف سیاسی برای آ‌ن‌هاست.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سمنان، محمدرضا خباز، استاندار سمنان ۲۵ اردیبهشت در همایش رأی اولی‌های استان سمنان در سالن‌ یادگار امام(ره) استانداری سمنان، با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی دوبال دارد، بال مشروعیت و بال مقبولیت که مشروعیت آن توسط ولایت فقیه و مقبولیت آن توسط رای مردم تحقق پیدا می‌کند.
وی با بیان اینکه حضور رای اولی‌ها در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، اهمیت ویژه ای دارد  گفت: قدرت اراده، عقل و انتخاب برای دانش‌آموزان رای اولی نشان‌دهنده بلوغ سیاسی و رشد فکری است.
 استاندار سمنان با اشاره به تلاش بی‌وقفه رسانه‌های خارجی برای ایجاد بی‌میلی در مردم برای مشارکت در انتخابات امسال، افزود: ایجاد زمینه امید در مردم برای حضور هر چه بیشتر منجر به یاس دشمنان می‌شود و مهمترین وظیفه همه در حال حاضر دعوت عمومی برای رقم زدن انتخاباتی با مشارکت بالاست‌.
خباز با تاکید بر اینکه یکی از مزیت‌های حضور در انتخابات برای رأی اولی‌ها این است که نظام  برای اولین بار استفاده از فرصتی برای شرکت در تعیین سرنوشت خود را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد اذعان کرد: حضور این قشر ادای دین و تکلیف سیاسی برای آنهاست.
منبع: روابط عمومی اموزش و پرورش

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد