جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸
۲۰:۴۲:۲۰ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت دانشگاه علوم پزشکی سمنان از مددجویان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: مددجویان  به‌واسطه آسیب‌پذیری و شرایط خاصی که دارند، مورد حمایت بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی خواهند بود.

حمایت دانشگاه علوم پزشکی سمنان از مددجویان

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، نویدداناییدر بازدیدازمکانات بهداشتی و درمانی زندان سمناناظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در راستای حفظ و سلامت تماماقشار جامعه نهایت تلاش خود را به کار گرفته است.

وی افزود: مددجویان به واسطه آسیبپذیری و شرایط خاصی که دارند، مورد حمایت بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی ما خواهند بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: این قشر آسیبپذیر به دلیل وجود مسائلی در زندگی ماننددوری از خانواده و جدابودن آنان از بسیاری از فعالیتهای اجتماعی، نیازمند توجه ویژهای به لحاظ جسمی و روحی هستند.

داناییخاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد که در حوزه بهداشت، درمان و آموزش حوزه سلامت متفاوتتر از گذشته به این قشر آسیبپذیر ارائه خدمت داشته باشیم.

ویاز آمادگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برای برگزاری برنامههای آموزشی، بهرهگیری از توان و ظرفیت دانشگاه برایارائه خدمات به اداره زندانها خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکیسمنان در این دیدار از اعزام گروههای تکتخصصی بسیج جامعه پزشکی استان سمنان به زندان و ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مددجویان خبر داد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: حمایت دانشگاه علوم پزشکی سمنان از مددجویان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد