چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
11:23:25 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حوزه تعاون در دولت مهجور مانده است/ اقتصاد تعاونی رویکرد انقلاب اسلامی
حوزه تعاون در دولت مهجور مانده است/ اقتصاد تعاونی رویکرد انقلاب اسلامی
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از فقدان اراده لازم برای تقویت وزارت تعاون سخن گفت و افزود: این وزارتخانه همواره دستخوش تحولات و حوادث بوده و هم‌اینک نیز حوزه تعاون در دولت مهجور افتاده است. به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سید حسن حسینی شاهرودی به فقدان اراده لازم برای تقویت وزارت تازه […]

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از فقدان اراده لازم برای تقویت وزارت تعاون سخن گفت و افزود: این وزارتخانه همواره دستخوش تحولات و حوادث بوده و هم‌اینک نیز حوزه تعاون در دولت مهجور افتاده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سید حسن حسینی شاهرودی به فقدان اراده لازم برای تقویت وزارت تازه تأسیس تعاون سخن گفت و افزود: این وزارتخانه همواره دستخوش تحولات و حوادث بود و هم‌اینک نیز حوزه تعاون در دولت مهجور افتاده است.
وی با انتقاد از نگاه سرمایه‌داری غرب بر اقتصاد کشورمان، گفت: «ما تعاونی را به‌عنوان نگاهی مدرن در اقتصاد اسلامی، در اقتصاد کشور گنجاندیم امانگاه‌های غربی اجازه نداد تعاونی جای پای خود را محکم کند.»
حسینی شاهرودی با اشاره به تلاش مجلس برای بازپرداخت بدهی‌های دولتی به صندوق تأمین اجتماعی اظهار کرد: این نهاد‌ها خصولتی و همچنان در اختیار دولت هستند و به‌عنوان حیاط‌خلوت دولت محسوب می‌شوند، اما در حوزه خصوصی‌سازی شاهد واگذاری به نهاد‌های تعاونی نیستیم.
این نماینده مجلس افزود: شاید مجلس هم به رویه دولت عادت کرده است و این ناامیدی در مجلس حاکم شده که تعاونی‌ها کارایی لازم ندارند؛ ولی تعاون در دنیا توفیقاتی داشته و ما نیز از آن بی‌بهره نبوده‌ایم.

خبر جدید  جهاد دانشگاهی الگوی تحقق اقتصاد مقاومتی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد