شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
10:52:02 - شنبه 19 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خروج آمریکا از برجام مایه ننگ جهان استکبار است
خروج آمریکا از برجام مایه ننگ جهان استکبار است
استاندار سمنان با تأکید بر اینکه به دنیا اثبات شد که ایران به دنبال جنگ‌طلبی نیست گفت: خروج آمریکا از برجام مایه ننگ جهان استکبار است. شعار سال: استاندار سمنان با تأکید بر اینکه به دنیا اثبات شد که ایران به دنبال جنگ‌طلبی نیست گفت: خروج آمریکا از برجام مایه ننگ جهان استکبار است. سید شهاب‌الدین […]

استاندار سمنان با تأکید بر اینکه به دنیا اثبات شد که ایران به دنبال جنگ‌طلبی نیست گفت: خروج آمریکا از برجام مایه ننگ جهان استکبار است.

شعار سال: استاندار سمنان با تأکید بر اینکه به دنیا اثبات شد که ایران به دنبال جنگ‌طلبی نیست گفت: خروج آمریکا از برجام مایه ننگ جهان استکبار است.
 سید شهاب‌الدین چاووشی شامگاه جمعه در جمع مردم شهمیرزاد اظهار داشت: آمریکا همواره در عهدشکنی و پیمان‌شکنی معروف بوده است و اکنون این امر به سراسر جهان اثبات‌شده است.

وی با اشاره به اینکه خروج آمریکا از معاهده بزرگ و بین‌المللی برجام مایه ننگ و رسوایی این کشور و سایر قدرت‌های استکباری است تأکید کرد: رفتار سیاسی ایرانیان به سراسر جهان نشان داد که ایران به دنبال جنگ‌طلبی نیست.

خبر جدید  آغاز چهاردهمین کنفرانس آمار ایران در شاهرود/ ۳۲۱مقاله پذیرفته شد

استاندار سمنان با بیان اینکه خروج آمریکا از برجام درواقع دفع فاسد است اذعان کرد: ایران در این معاهده به همه اهداف خود دست نیافت ولی در مقابل اتحاد آمریکا و اروپا مسیری پرخطر را می‌پیماید.

وی با بیان اینکه دولت ایران مانع از فروپاشی اقتصاد کشور شد تصریح کرد: امروز ایران در وضعی مطلوبی برای بازدارندگی قرار دارد و با صدور اجازه از سوی مقام معظم رهبری دولت با دیپلماسی پیش روی می‌کند.

خبر جدید  طرح‌های گردشگری و تاریخی استان سمنان به بخش خصوصی واگذار می‌شود

چاووشی با اشاره به اینکه ما ملت رمضانیم نه از محاصره نگرانیم و نه از تحریم، ما مدافعان محرم و عاشورا از جنگ نمی‌هراسیم اذعان کرد: ملت ایران در این ۴۰ سال هرگز به دشمنان اجازه تعدی و نفوذ ندادند و اکنون هم این اجازه را به دشمنان نمی‌دهیم و همواره پشت انقلاب ایستاده‌ایم.

وی در ادامه یادآور شد: برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای برای رفع مشکل فقر و بیکاری در استان انجام‌شده است که با همکاری و مشارکت مردم این امر محقق می‌شود.

خبر جدید  مصدومیت 22 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال سمنان

استاندار سمنان ابراز داشت: توسعه بخش گردشگری استان سمنان در دستور کار نخست قرار دارد و باید با تحقق این بخش نسبت به ایجاد توسعه پایدار و رونق اقتصادی گام‌های اساسی را برداریم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۲۹۵۲۲ ، www.tasnimnews.com

مسترفالو

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد