یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
7:57:33 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خرید خدمتی که ممکن است نیروهایش ساسی از آب در بیاید!
خرید خدمتی که ممکن است نیروهایش ساسی از آب در بیاید!
خرید خدمات در آموزش و پرورش یکی از جنجالی‌ترین مسائل چند وقت اخیر است که بسیاری از فرهنگیان نسبت به این ماجرا واکنش نشان دادند.

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فرزانه شعبانی _* خیر آقای ساس! حالا که وزارتخانه کمر همت بسته معلم هایش را از این فروشگاه‌های اینترنتی سفارش میدهد اجازه نمیدهیم تو و امثال تو از این آبی که گل آلود شده ماهی بگیرید! این نتیجه خرید خدمات شرم آوری است که قرار است رخ بدهد! زد و یکی از نیروهایشان ساس درآمد، نسخه این چنینی پیچید، چه کار میکنید آن وقت؟!

من همانی هستم که میگویم اگر یک فساد اخلاقی در جامعه پخش شد قشر بچه انقلابی‌ها نباید به آن دامن بزند تا زیاد گنده اش نکنند. حالا، اما نمیتوانم ساکت باشم، مثل قضیه جنتلمن، قضیه رقاصی در مدارس! و هزارتا بی برنامگی پرسنل و معلمان که ته آن‌ها همگی برای به وجود آوردن شادی و جذابیت منجر می‌شود به پخش آهنگ و قر دادن! این بار، اما نمی‌توانم ساکت بنشینم تا نسخه زندگی و اوقات فراغت کودکانمان و دانش آموزانمان به دست فاسد‌ترین افراد بسته شود و تزریق شود بین جامعه! دیر یا زود به بچه‌ها بگوییم بنشینید سر درستان میگویند اول اینستا بعد کتاب! نه خیر آقای ساس! حالا که وزارتخانه کمر همت بسته معلم هایش را از این فروشگاه‌های اینترنتی و … سفارش میدهد اجازه نمیدهیم تو و امثال تو از این آبی که گل آلود شده ماهی بگیرید! آن هم شاه ماهی هایمان را. این نتیجه خرید خدمات شرم آوری است که قرار است رخ بدهد! زد و یکی از نیروهایشان ساس درآمد، نسخه این چنینی پیچید، چه کار میکنید آن وقت؟!

خبر جدید  ۱۲۰ دانشجوی پسر دانشگاه سمنان به اردوی راهیان نور اعزام شدند

بد‌تر آن جا که از همین شما‌ها میشنوم دمش گرم روحانی و برجامش را مسخره کرده! اگر به دنبال مسخره کردن برجام هستید باید بگویم شما یک مهره سوخته اید، یک قرارداد مزخرف معلوم الحال که مسخره کردن ندارد! تاسف خوردن دارد، بنشینید برنامه بریزید برای بچه هایتان، برای دانش آموزانتان که فردا روزی مسبب این قرار داد‌های ننگ آور نشوند، که فردا روزی ارزششان از ساس کم‌تر نشود.

خبر جدید  دانشجویان دانشگاه آزاد دامغان از فضای تحقیقاتی بهره‌مند می‌شوند

ما درد داریم.. نسخه یلخی از شما نمیخواهیم. شما فکر کنید خدایی نکرده دردی دارید، صاحب کارتان به شما بگوید حقوقت را زیاد میکنم! درمان می‌شوید؟ آقای وزیر، آقای مشاور، آقای معاون معلوم الحال به درد ما رسیدگی کنید وگرنه نسخه تان را میدهیم دکتر بپیچد.   فرزانه شعبانی، دانشجوی پردیس الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان سمنان انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  روند اصلاح ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال ۹۸ دانشگاه سمنان اعلام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد