چهارشنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۹
3:37:10 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دامغان؛ گردشگری کوهستانی و کویری/ شهره آفاق با طلای سبز
دامغان؛ گردشگری کوهستانی و کویری/ شهره آفاق با طلای سبز
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گفت: دامغان با اقلیم نیمه‌بیابانی از فرصت گردشگری کوهستانی و از کویری توأمان برخوردار بوده و با طلای سبز، شهره آفاق است.

نعمتالله نعمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در دامغان در آستانه حلول بهار از همکاران دانشگاهی در سراسر ایران دعوت کرد تا دامغان کهن با میراث جاودان فرهنگی را بهعنوان مقصد گردشگری انتخاب کنند.

وی اظهار کرد: همکاران دانشگاهی و عموم هموطنانمیتوانند با بازدید از مسجد کهنسال و جذاب تاریکخانه و حصار سترگ دامغان از جاذبههای طبیعی چشمهعلی در شمال دامغان و کویر تفتیده و گسترده جنوب دامغان با انواع موقعیتهای جذاب و محیطهای بومگردی فرهنگمحور در کنار مردم خونگرم و صمیمی و انواع غذاهای بومی و سنتیاستفاده کنند.

خبر جدید  آشنایی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با الزامات استاندارد ISO17025

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از پیشینه ۷هزار ساله دامغان گفت و خاطرنشان کرد: این شهر قدیمی و باشکوه همان ۱۰۰ دروازه دیرآشناست که در تاریخ ایرانزمین، همواره مطرح بوده و با اقلیم نیمهبیابانی از فرصت گردشگری کوهستانی و کویری توأمان برخوردار و با طلای سبز پسته، شهره آفاق است.

گردشگری سمنان

نعمتی از مسئولان دانشگاه در تأمین فرصت تعطیلات نوروزی قدردانی کرد و افزود: با همکاری دوستان در ستاد نوروزی و اسکان این واحد دانشگاهی، تلاش کردهایم پذیرای همکاران عزیز باشیم و راهنمای گردشگری هم اطلاعات مربوط به حوزه گردشگری دامغان را عرضه میکند تا در صورت تمایل، همکاران بتوانند در فرصت اقامت در دامغان از موقعیتهای خوب بومگردی بهرهمند شوند.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به مدیریت بحران استانداری سمنان کمک علمی می‌کند

وی یادآور شد: دامغان در ۳۳۰ کیلومتری پایتخت و ۵۶۰ کیلومتری مشهد مقدس در شاهراه بینالمللی، پذیرای مردم مهربان ایران است و همکاران دانشگاهی تلاش کردهاند با تخصیص خوابگاه مجهز سوئیتی و هتل دانش، فرصت نوروزی خوبی را مهیا کنند تا همکاران از سراسر کشور، دامغان را با بهترین خاطرات در ذهن داشته باشند.

خبر جدید  معلم را در عمل دریابیم 

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با رتبه جامع دانشگاهی، همهساله در بهترین شرایط به میزبانی همکاران دانشگاهی مفتخر است و امسال هم بیصبرانه و مشتاق در انتظار مهمانان بهاری خواهد بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد