پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
1:51:30 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه آزاد اسلامی به کانون پژوهش‌های بنیادی تبدیل شده است
دانشگاه آزاد اسلامی به کانون پژوهش‌های بنیادی تبدیل شده است
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان، پایگاه دانش و اندیشه و کانون پژوهش‌های بنیادی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، نعمتالله نعمتی در جلسه صبح امروز ستاد برگزاری مراسم چهلمین فجر انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان اظهار کرد: انقلاب اسلامی موهبتی الهی بود و دانشگاه آزاد اسلامی یکی از موفقترین و برجستهترین موالید انقلاب در زمینه آموزشی و پژوهشی بود که امروز در قله افتخار با مردم همراه است.

وی افزود: مردم بهعنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی، حق دارند از میزان توفیقات این دانشگاه، مقارن با ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی آگاه شوند و دانشگاه باید در بهترین شرایط داشتههای خود را به همراه گزارشی جامع از توانمندیها و افتخارات کسب شده به اطلاع مردم برساند و برای این منظور میتوان بخشی از ظرفیتهای دانشگاه را با مشارکت استادان و همکاران مجرب در جلسات متعدد شهری و استانی اطلاعرسانی کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان تصریح کرد: درخت انقلاب با همت حضرت امام(ره) غرس و با خون شهیدان آبیاری شد و با تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری به رشد و نضج و تعالی رسید و امروز ایران اسلامی، سرآمد بسیاری از علوم و فنون در سطح منطقه و جهان است که جا دارد مردم بدانند و به افتخارات این دانشگاه مردمی ببالند.

خبر جدید  هدایت پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی به سمت تولید داروهای گیاهی

نعمتی به انجام مجموعه امور معمول در سالهای اخیر برای پاسداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و درباره ۴۰ سالگی انقلاب گفت: علاوه بر آنچه در سالهای اخیر انجام میشد باید فصل چهلم انقلاب را با بهترین شیوه جشن بگیریم و مردم باید با دانستن توفیقات ملی و منطقهای خوشحال شوند و بدانند که دانشگاه آزاد اسلامی در سالهای حضور خود تلاش کرده بخش مهمی از مسئولیت آموزشی و پژوهشی کشور را برعهده بگیرد و علمآموزی را در تمام ایران توسعه دهد.

وی افزود: پیش از انقلاب، دانشگاه عبارتی خاص برای قشرهای خاص بود؛ اما امروز دانشگاه آزاد اسلامی بهعنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، پایگاه دانش و اندیشه و در سالهای اخیر کانون پژوهشهای بنیادی است و با توسعه زیرساختهای تحقیقاتی سعی کرده نقش مؤثری در تولید ملی و نبود وابستگی به جهان داشته باشد.

خبر جدید  بهره‌مندی دانشجویان دانشگاه آزاد دامغان از فضای تحقیقاتی

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان از ایجاد نمایشگاههای غنی و قوی گفت و اظهار کرد: توانمندی دانشگاه آزاد اسلامی در زمینههای علمی و تخصصی در اندازههای استاندارد جهانی است و شاخصههای موفقیت جوانان در علوم تخصصی، پزشکی و داروسازی، نظامی و تجهیزاتی و علوم نانو، میتواند شاهدی بر پیشرفت و تعالی دانشگاه باشد.

نعمتی با اعلام همراهی با سایر مؤسسات در ایجاد نمایشگاه شهری انقلاب اسلامی در دامغان یادآور شد: توانایی و ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی دامغان با قابلیت ۶ دانشکده مستقل و نیروی انسانی متبحر در شرف اندازهای است که میتواند بهخوبی میزان رشد و تأثیر دانشگاه در سطح شهرستان و استان را معرفی کند.

وی از تعالی فرهنگی دانشگاه و تأثیر آن بر جامعه هم سخن گفت و اظهار کرد: نقش دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از ۴۰۰ پایگاه علمآموزی و اندیشهورزی به اندازهای است که بدون اغراق میتوان کتابهای بیشماری از زمینههای فرهنگی، رشد اقتصادی، فرهیختگی اجتماعی، توسعه شرکتهای دانشبنیان، ایجاد مراکز رشد و فناوری، کارآفرینی و تأمین زیرساختهای ضروری تدوین کرد.

خبر جدید  جوان‌گرایی از شعار تا عمل

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی فرصت طلایی برای توسعه مرزهای دانش بود و دانشگاه آزاد اسلامی، حق مطلب را به خوبی ادا کرد و امروز مفتخریم تا از جمعیت دانشآموختگان دانشگاهی صحبت کنیم که در مراکز دولتی و غیردولتی، منشأ خیر و خدمات ملی هستند.

به گزارش آنا، در این کارگروه تخصصی، حاضران رویکردهای اجرایی حوزه خود را دریافت کردند و مقرر شد جشن انقلاب اسلامی در چهلمین فجر نور با پاسداشت نام و یاد امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بهترین شرایط برگزار شود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد