یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
2:41:57 - دوشنبه 21 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه آزاد اسلامی مبتکر توسعه فراگیر آموزشی است
دانشگاه آزاد اسلامی مبتکر توسعه فراگیر آموزشی است
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گفت: از ابتکارات دانشگاه آزاد اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، توسعه فراگیر آموزش است.

نعمتالله نعمتی در گفتگو با خبرنگار آنا در دامغانبا اشاره به آمادگی این واحد دانشگاهی برای پذیرش دانشجویان در رشتههای خاص کاربردی، مهارتی و فنی و حرفهایاظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مبتکر تحصیلات بیدغدغه و در دسترس بوده و بهعنوان مولود انقلاب اسلامی در پایان دهه چهارم حیات خود، خدمات آموزشی و پژوهشی را به سمت آموزشهای حرفهای مهارتی سوق داده است.

وی واحد دامغان را با بیش از ۱۵۰ رشتهگرایش تحصیلی در تمام مقاطع کاردانی تا دکتری تخصصی یکی از نمونههای تعالی آموزشی در انقلاب اسلامی معرفی کرد و با اشاره به سرمایههای نیروی انسانی و فضای مکفی آموزشی و خدماتی گفت: امروز واحد دامغان با در اختیار داشتن مرکز ارتقای مهارتها، میتواند سرفصل جدیدی در آموزش مهارتی را معرفی کند تا آیندهسازان جامعه به راحتی وارد بازار کار شوند و دانش در دو جایگاه علمی و عملی کاربرد داشته باشد.

خبر جدید  شهید چمران عُصاره آگاهی‌های عملیاتی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بود

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان افزود: متقاضیان ثبتنام براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و كارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی، میتوانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی http://www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبتنام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهیهای کامل در خصوص انتخاب رشته، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم پس از تهیه کارت اعتباری، برای ثبتنام اقدام کنند.

نعمتی به مجموعهای از خدمات رفاهی و مالی دانشگاهآزاد اسلامیواحد دامغان اشاره کرد و گفت: این واحد دانشگاهی بهعنوان نخستین موسسه آموزش عالی در سطح شهرستان، تلاش میکند با سرمایه نیروی انسانی و با دراختیارداشتن رشتههای کاربردی، خدمات آموزشی خود را در سطح منطقه توسعه دهد و مردم حق دارند از فرصت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند.

خبر جدید  شناسایی بهترین درمان‌ها و غذاهای مبتنی بر پسته در دانشگاه آزاد

سرپرست واحد دامغان با اشاره به کیفیت و شرایط ثبتنام گفت: داشتن ديپلم كامل نظام قديم متوسطه و يا مدرك پيش دانشگاهی نظام جديد متوسطه و همچنين داشتن مدرك كاردانی (پيوسته و ناپيوسته) برای ثبتنام داوطلبان در دوره پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع كارشناسی پيوسته الزامی است و متقاضيان كارشناسی ناپيوسته با دارا بودن مدرك كاردانی (پيوسته و ناپيوسته) و كاردانی دانشگاه جامع علمی كابردی، میتوانند در هر رشتهای از كارشناسی ناپيوسته براساس معدل مندرج در مدرک فارغالتحصیلی مقطع کاردانی ثبتنام کنند.

خبر جدید  زوج دامغانی زندگی خود را با مدد از نام شهیدان گمنام آغاز کردند

وی اظهار کرد: دانشجویان در واحد دامغان میتوانند از بستههای مالی و تسهیلاتی و تخفیفات منطبق با بخشنامه برخوردار شوند و مؤسسات دولتی و غیردولتی هم میتوانند مجموعهای از پرسنل خود را به واحد معرفی کرده و از تخفیفهای جمعی دانشگاه بهرهمند شوند.

به گزارش آنا، واحد دامغان در پایان ۳۳ سالگی خود به عنوان یکی از موالید انقلاب اسلامی با بیش از ۲۷ هزار دانشآموخته، یکی از واحدهای مطرح در زمینه آموزش و پژوهش در ایران اسلامی است.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد