به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانیفر، وزیر ورزش و جوانان در آئین افتتاح پروژه چمن مصنوعی شهرستان آرادان گفت: هر روز که موجبات رضایت مردم را فراهم نماییم، آنروز برای ما عید، مبارک و فجر است.

وی افزود: امروز به برکت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و موجودیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چند پروژه جدید در شهرستانهای گرمسار و آرادان به بهره برداری رسیده است.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: به لطف خداوند و همراهی مردم در سال ۱۳۹۷، در هر استان چندین پروژه به بهره برداری رسیده است که حاصل همدلی و همراهی مردم با مدیران ورزشی کشور است.

وی گفت: فجر چهلم، برای وزارت ورزش و جوانان از هفته دولت ۹۷ آغاز شده و تا پایان ایام الله دهه مبارک فجر ۹۷ ادامه خواهد یافت و در این ایام مبارک، هر روز و هر هفته در هر یک از نقاط سرزمین مقدس ایران، پروژه ای برای رفاه حال مردم به بهره برداری خواهد رسید.

خبر جدید  تعامل بخش کشاورزی و بیمه‌ها برای خسارت ناشی از بحران های احتمالی در دستور کار قرار گیرد/قوانین باید به نفع تولیدکنندگان تفسیر و تعبیر شوند

سلطانی فر در ادامه اظهار داشت: ایجاد نشاط و شور برای مردم از مهمترین وظایف ماست و ما موظفیم تا شرایط را برای نشاط عمومی مردم فراهم کنیم و هم برای قهرمانی جوانان گام بر داریم.ما اطمینان داریم، شیرمردان تیم ملی که به راحتی دیوار چین را شکستند، بر سامورایی های ژاپن هم غلبه خواهند نمود.

وزیر ورزش و جوانان، سال ۱۳۹۷ را سالی بسیار پر رویدادی از حیث ورزش برای مردم ایران برشمرد و گفت: در سال ۹۷ کار نامه بسیار درخشانی را در مقوله ورزش داشتیم و امسال را با جام جهانی آغاز کردیم، در جاکاراتا خوش درخشیدیم، در جام باشگاهها و پارا المپیک حضور یافتیم و در یک چهارم نهایی فوتبال، حضور دوتیم استقلال و پرسپولیس را تجربه نمودیم و اکنون نیز تیم ملی ما در یک چهارم نهایی است که امیدواریم در پایان سال ۹۷ روزهایی رویایی و شیرین را در پیش رو داشته باشیم.

خبر جدید  دوره‌های آموزشی پدافند غیرعامل در استان سمنان برگزار می‌شود

وی گفت: بدنبال سفر رئیس جمهور در همه بخشها، اعتبار خوبی به استان اختصاص یافت و تامین اعتبار برای پروژه های جانبازان و معلولین سمنان و استادیوم شاهرود و سایر پروژه هایاستان به انجام رسیده است.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: سیاست ما این است که با در اختیار قرار دادن امکانات به اقصی نقاط کشور شاهد موفقیت های جوانان در رویداد های ملی باشیم و امیدواریم با اختصاص اعتبارات مناسب، تا پایان سال ۹۸ شاهد تکمیل و بهره برداری از پروژه ها باشیم.

خبر جدید  عزم جدی برای حمایت از مرز هوایی فرودگاه شاهرود وجود ندارد

سلطانی فر عنوان کرد: امید است با تلاشهای مسئولینورزش استان شاهد توسعه و رشد جوانان با انگیزه و استعداد های استان بوده و خبر های خوشی را از استان سمنان در آینده بشنویم.