جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
0:55:39 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری مدعی ماساژ بانوان در شاهرود
دستگیری مدعی ماساژ بانوان در شاهرود
ایلنا: جانشین فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری فردی که در فضای مجازی ادعای توانایی ماساژ بانوان را داشت خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری فردی که در فضای مجازی ادعای توانایی ماساژ بانوان را داشت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عباس ربیعی با بیان اینکه فردی که مدعی انجام ماساژ بانوان در فضای مجازی بوده دستگیر شده است، تاکید کرد: پلیس فتای شاهرود پس از رصد فضای مجازی با این فرد و ادعای وی برخورد میکند و پرونده برای دستگیری او مفتوح میشود.

وی افزود: این فرد در یکی از خیابانهای شاهرود دستگیر و یک تفنگ تقلبی را نیز همراه داشته که به گفته وی برای محافظت از خودش آن را تهیه کرده است.

خبر جدید  واحدهای نقاهتگاهی بیماران کرونا در استان آماده پذیرایی از بهبود یافته گان است

جانشین فرمانده انتظامی شاهرود با تاکید بر اینکه افکار مجرمانه یک جوان به رسیدن به این نقطه تأسف بار است، افزود: متاسفانه باید گفت این فرد تحصیل کرده اجتماع را عامل ناکامیهای خود میداند حال آنکه چه بسا بسیار افرادی با اتکا به دانش خود و با استفاده از نیروی جوانی و انگیزه و هدف مشخص مدارج ترقی در زمینههای علمی و مالی را بهصورت کاملا مشروع و قانونی طی کرده و قالبأدر سنین پایین به مراتب بسیار بالایی دست یافتهاند.

خبر جدید  حفظ سلامت مردم از اولویت های کارگروه مدیریت پسماند است

ربیعی گفت: فضای مجازی، فضایی است که هویت واقعی شخص مقابل و اهداف و نیات آن مستتر بوده وچه بسا در این فضا افرادی با چرب زبانی و تبلیغات کاذب سعی در جذب اعتماد دیگران را داشته و در نهایت با جلب اعتماد مردم و با ورود به حریم شخصی افراد، ضربههای سهمگین جسمی، روحی و یامالی را برآنان وارد ساخته و این معامله خطرناک، گاهی به قیمت فروپاشی بنیان یک خانواده وحتی از بین رفتن سلامت جسم و جان یک فردی پایان خواهد یافت.

خبر جدید  مبتلایان قطعی کروناویروس در شاهرود به 121 نفر رسید

این فرد فقط ادعا و تبلیغ ماساژ بانوان را میکرد اما برخی کانالها در فضای مجازی بدون آگاهی از کار حرفه ای خبرنگاری موضوع را به گونهای جلوه دادند که گویا شخصی که زنان را در شاهرود ماساژ می داده، دستگیر شده است لذا شهروندان باید اخبار را از منابع آگاه دریافت کنند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد