چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
12:58:59 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان صمت استان: صنعت سمنان ۶۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفت
رئیس سازمان صمت استان: صنعت سمنان ۶۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفت
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سهم صنعت این استان از تسهیلات رونق تولید از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ۱۲۲ واحد به ارزش ۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال است.

به گزارش ایرنا، بهروز اسودی روز دوشنبه در نشست گارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در فرمانداری سرخه افزود: تاکنون بیش از هفت هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۶۳۲ واحد صنعتی استان پرداخت شده است.
وی خاطر نشان کرد: یک هزار و ۸۶۸ واحد صنعتی سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند و تاکنون بیش از هفت هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۶۳۲ واحد تولیدی استان پرداخت شد.
وی با بیان اینکه تاکنون ۷۱ درصد از میزان تعهد پرداخت تسهیلات رونق تولید به بنگاه های اقتصادی سمنان پرداخت شد، ادامه داد: سهم کشاورزی سمنان از این تسهیلات ۵۱۰ واحد به ارزش یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال است.
اسودی اضافه کرد: در نشست های کمیته بررسی تسهیلات و تامین مالی بنگاه های تولیدی استان پرونده یک هزار و ۱۳۱ واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بررسی و به بانک های عامل معرفی شده که تاکنون پرونده ۲۳۴ واحد تولیدی متقاضی جهت پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۹ هزار میلیارد ریال در حال بررسی و عقد قرارداد است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: با تصمیم اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با معرفی ۵۵ واحد تولیدی دیگر استان به بانک های عامل به منظور دریافت تسهیلات ۵۱۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی برای ۷۲ نفر موافقت شد.
به گزارش ایرنا، در این نشست با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان و حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی سرخه بررسی شد.
سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از ۳۸ درصد، در کشاورزی بیش از ۱۴ درصد و تولید ناخالص این استان با رقمی حدود ۱۸٫۲ درصد مربوط به بخش کشاورزی و حدود ۲۲ درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.
۷۳۳۹/۷۴۰۸

خبر جدید  رئیس سازمان صمت: افزایش تولید و حمایت از صنعت سمنان در اولویت است


منبع :: رئیس سازمان صمت استان: صنعت سمنان ۶۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفت

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد