پنج شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹
10:36:22 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی ۲۲ بهمن نظام اسلامی را برابر توطئه‌های دشمنان واکسینه می‌کند
راهپیمایی ۲۲ بهمن نظام اسلامی را برابر توطئه‌های دشمنان واکسینه می‌کند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور حداکثری مردم در نمایش اقتدار و عزت و وحدت گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نظام اسلامی را برابر توطئه‌های دشمنان واکسینه می‌کند. حمید دامغانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن اوج اقتدار و شکوه و […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور حداکثری مردم در نمایش اقتدار و عزت و وحدت گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نظام اسلامی را برابر توطئه‌های دشمنان واکسینه می‌کند.

حمید دامغانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن اوج اقتدار و شکوه و عزت و وحدت و ثابت ملت ایران در طول این سالیان دراز و میعادگاه تجدیدعهد و پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهدا و ولایت بوده است.
وی با تأکید بر اینکه ملت ما همیشه آماده است، گفت: دشمن در سالیان مختلف این ملت را آزموده‌اند و باید بدانند آزموده را آزمودن خطاست و این خطا را دائم تکرار می‌کنند؛ چراکه دشمنان ما از احمق‌ها هستند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود تصریح کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن هر ساله برای ما یک جشن ملی و یک افتخار در جهان است و امسال نیز دشمنان و دوستان ما می‌بینند که این ملت پرشورتر از گذشته در میدان حاضرند و از انقلاب و اسلام و ولایت دفاع و بر تداوم این فرهنگ و مکتب تأکید دارند.
دامغانی با بیان اینکه راهپیمایی روز ۲۲ بهمن واکسینه‌ کردن نظام برابر تهدیدهای دشمنان است، افزود: این روز برای دوستان و دشمنان این نظام پیام دارد که این ملت محکم استوار با تمام مشکلاتی که دارند ایستاده‌اند و از مکتب و ولایت و اسلام خود دفاع می‌کنم و مشکلات خود را نیز با وحدت و اتحاد خود برطرف می‌کنند.

خبر جدید  مرمت کاروانسرای عباس آباد میامی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد