دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
21:09:34 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی کارگروه نوجوانان علمی پژوهشی در قالب هیئت اندیشه ورز بسیج در شاهرود
راه اندازی کارگروه نوجوانان علمی پژوهشی در قالب هیئت اندیشه ورز بسیج در شاهرود
به همت بسیج علمی شاهرود، هئیت اندیشه ورز علمی پژوهشی نوجوانان در پایگاه علمی شهید بسطامی راه اندازی شد. علی گرمه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره ایجاد پشتوانه سازی علمی و فرهنگی در شهرستان اظهار کرد: در راستای کادرسازی علمی و نخبگانی در شهرستان، کارگروه هیئت اندیشه ورز نوجوانان علمی […]

به همت بسیج علمی شاهرود، هئیت اندیشه ورز علمی پژوهشی نوجوانان در پایگاه علمی شهید بسطامی راه اندازی شد.

علی گرمه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره ایجاد پشتوانه سازی علمی و فرهنگی در شهرستان اظهار کرد: در راستای کادرسازی علمی و نخبگانی در شهرستان، کارگروه هیئت اندیشه ورز نوجوانان علمی فرهنگی در پایگاه علمی شهید بسطامی شاهرود راه اندازی شد.
وی افزود: این اعضا شامل دانش آموزان نخبه علمی و فرهنگی شهرستان هستند که در ماه سه جلسه با هم برگزار می کنند و در خصوص مسائل علمی و فرهنگی بحث و تبادل نظر دارند.
مسئول بسیج علمی سپاه شاهرود گفت: این ۲۲ نفر با هدف آماده بودن تیم تخصصی نسل امروز برای حل مشکلات مختلف شهرستانی در حال و آینده تشکیل شده است که با هم هم اندیشی و‌همگرایی دارند.
وی با اشاره به برگزاری جلسات این گروه افزود: در این جلسه با دعوت از نخبگان نوجوانان شهرستان و طرح موضوعات علمی بحث و تبادل نظر انجام می شود تا این عزیزان با تمرین در آینده نیروهایی کارآمد برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشند.

خبر جدید  تدوین برنامه جامع گردشگری استان سمنان ضرورت است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد