دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹
11:41:18 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه برتر سمنان در پرداخت الکترونیکی صدقه
رتبه برتر سمنان در پرداخت الکترونیکی صدقه
محصول فیلتر آب تولید شده در گرمسار، تا ۸۵درصد در مصرف آب کشاورزی صرفه جویی می‌کند.

رتبه برتر سمنان در پرداخت الکترونیکی صدقهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان سمنان گفت: از ابتدای امسال مردم این استان بالغ بر ۳۲ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال صدقه و نذورات پرداخت کردند که ۴۴۵ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال به روش الکترونیکی بوده است.
سید جواد رضوی با تأکید بر لزوم استفاده از فناوری نوین برای پرداخت صدقات افزود: شهرستان سمنان با ثبت ۲ هزار و ۶۵۶ فقره تراکنش با روش الکترونیکی رتبه نخست را در زمینه صدقه الکترونیکی به خود اختصاص داده است.
وی کاهش هزینه های ناشی از جمع آوری صدقات از صندوق ها و همچنین افزایش سرعت در پرداخت نذورات را از ویژگی ها و مزیت های روش های نوین پرداخت صدقه عنوان کرد.
به گفته وی، تأمین جهیزیه، هزینههای تحصیلی دانشآموزان و دانشجویان، مسکن، درمان و پرداخت تسهیلات به افراد تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان از سرفصل هایی است که صدقات و نذورات جمع آوری شده برای آنها هزینه میشود.
مردم استان سمنان میتوانند وجوه نقدی خود را با شماره گیری سامانه آنی پرداخت*۰۲۳*۸۸۷۷# و شماره حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند
مردم استان سمنان همچنین میتوانند با استفاده از تلفن ملی نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ و از طریق نرمافزارهای سکه، سنا، صدقه پیامکی به پرداخت الکترونیکی کمکهای خود را به محرومان و نیازمندان جامعه اقدام کنند.

خبر جدید  برداشت گندم در سرخه


منبع :: http://semnan.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد