دوشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۹
8:41:56 - سه‌شنبه 7 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سامانه “دادور” در ۸۰ دستگاه اجرایی استان سمنان راه‌اندازی شد
سامانه “دادور” در ۸۰ دستگاه اجرایی استان سمنان راه‌اندازی شد
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان سمنان گفت: سامانه پایش کسب‌وکار “دادور” در ۸۰ دستگاه اجرایی استان سمنان راه‌اندازی شد. شعار سال: امیر خلیلی خواه صبح امروز در جلسه هماهنگی کمیته پاسخگویی مرکز ملی پایش کسب‌وکار اظهار داشت: استان سمنان به‌عنوان پایلوت در کشور برای راه‌اندازی سامانه دادور در نظر گرفته‌شده است. وی با بیان اینکه این […]

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان سمنان گفت: سامانه پایش کسب‌وکار “دادور” در ۸۰ دستگاه اجرایی استان سمنان راه‌اندازی شد.

شعار سالامیر خلیلی خواه صبح امروز در جلسه هماهنگی کمیته پاسخگویی مرکز ملی پایش کسب‌وکار اظهار داشت: استان سمنان به‌عنوان پایلوت در کشور برای راه‌اندازی سامانه دادور در نظر گرفته‌شده است.

وی با بیان اینکه این سامانه گامی مؤثر در راستای جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به پروژه‌های اقتصادی و عمرانی کشور است اذعان کرد: طرح پایش کسب‌وکار به‌صورت آزمایشی در استان سمنان اجرا می‌شود و این طرح نقش ویژه‌ای در حوزه اقتصاد و اشتغال استان سمنان ایفا می‌کند.

خبر جدید  نماز عید فطر در ۱۹ نقطه از استان سمنان اقامه شد

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان سمنان با بیان اینکه اجرای آزمایشی این سامانه در سفر چهارم وزیر وقت اقتصاد به استان سمنان مصوب شد افزود: تاکنون بالغ‌بر ۸۰ دستگاه اجرایی سامانه دادور را به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی کردند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر دسترسی برای ۹۰ دستگاه تعریف‌شده است خاطرنشان کرد: ۶۲ شکایت به‌صورت آزمایشی به دستگاه‌ها برای پیگیری ارسال‌شده که این مسئله اقدامی برای راه‌اندازی و عملیاتی سازی سامانه دادور است.

خبر جدید  اعلام زمان و مکان اقامه نماز عید فطر در استان سمنان

خلیلی خواه مشارکت بخش خصوصی را در سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی یکی از رویکردهای مهم دولت برشمرد و گفت: دولت همواره در تلاش است که تکیه‌بر منابع نفتی را به حداقل برسانند و برای انجام امور اقتصادی از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استفاده کند.

وی یادآور شد: در سال‌های گذشته ایران در شاخص سرمایه‌گذاری و بهبود فضای کسب‌وکار در رتبه ۱۵۲ نسبت به سایر کشورهای جهان قرار داشت و این در حالی است که اکنون رتبه ایران به ۱۲۰ رسیده است.

خبر جدید  تجدید پیمان جهادگران کشاورزی با شهدا

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان سمنان بهبود فضای کسب‌وکار دانست و تصریح کرد: تحقق اهداف دولت در این بخش سبب ارتقاء سطح اقتصاد کشور و رونق بازار می‌شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱۵ آبان ۹۶، کدمطلب:۱۵۶۶۳۲۶، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد