چهارشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹
1:08:08 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمنان|مشکل سیستم‌های گرمایشی ۱۳۶ هزار کلاس درس کشور تا ۲ سال آینده رفع می‌شود
سمنان|مشکل سیستم‌های گرمایشی ۱۳۶ هزار کلاس درس کشور تا ۲ سال آینده رفع می‌شود
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه ۳۰ درصد مدارس کشور فرسوده است؛ از برنامه‌ریزی برای رفع مشکل سیستم‌های گرمایشی بیش از ۱۳۶ هزار کلاس درس تا دو سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مهرالله رخشانی مهر عصر امروز پایان سفر خود به استان سمنان در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس این استان اظهار داشت: ۱۸ درصد از مدارس کشور نیازمند مقاومسازی بوده و تنها ۱۲ درصد از فضاهای آموزشی کشور باید تخریب و نوسازی شود و این آمار حتی در صورت بازنگری ممکن است کاهش یابد. درمجموع میتوان گفت که ۳۰ درصد از مدارس کشور فرسوده بوده و ۷۰ درصد آن استحکام لازم را دارد.

وی با اشاره به اقدامات انجامشده برای ایمنسازی مدارس کشور در ۱۵ سال اخیر خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۸۲ بیش از ۷۰ درصد مدارس کشور دچار فرسودگی بود و این آمار امروز به ۳۰ درصد رسیده است.

معاون وزیر آموزشوپرورش با بیان اینکه اکنون مدارس احداثی در کشور ۴۵ تا ۵۰ سال عمر مفید دارند تصریح کرد: برای افزایش عمر مفید مدارس کشور باید هزینه بیشتری برای احداث آن انجام دهیم.

خبر جدید  سمنان| ۳۰۶ شبکه خارجی علیه نظام فعالیت می‌کنند

رخشانی مهر با اشاره به کمبود بیش از ۲۶ هزار کلاس درس در سایتهای مسکن مهر کشور عنوان کرد: این آمار در استان سمنان به بیش از ۲۵۰ کلاس درس میرسد که باید در قالب ۴۲ مدرسه ۶ کلاسه احداث شود.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر امسال بیش از ۲ هزار کلاس درس در کشور آماده افتتاح میشود خاطرنشان کرد: نیمی از این کلاسهای درس با مشارکت خیران آماده بهرهبرداری شده است.

خبر جدید  تأمین منابع آبی مسیر توسعه استان سمنان هموار می‌کند

رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور از اختصاص بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژههای مشارکتی آموزشی با مشارکت خیران کشور در لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کشور خبر داد.

رخشانی مهر با اشاره به اینکه آمار سیستمهای گرمایشی غیراستاندارد در مدارس کشور به ۱۳۶ هزار کلاس درس میرسد گفت: با اختصاص بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برنامهریزی کردهایم تا ظرف دو سال آینده مشکلات این سیستمهای گرمایشی غیراستاندارد را رفع کنیم.

خبر جدید  ۵۹ سامانه ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان فعال است

وی با بیان اینکه آمار سیستمهای گرمایشی غیراستاندارد در مدارس کشور تا سال ۱۳۹۲ بیش از ۳۷۰ کلاس درس بود تصریح کرد: با اختصاص بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در این مدت این آمار به ۱۳۶ هزار کلاس درس کاهش یافت.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد