چهارشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹
11:10:50 - جمعه 11 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمنان| شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در حال کنترل است
سمنان| شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در حال کنترل است
معاون دادگستری کل استان سمنان با تأکید بر لزوم توجه به کاهش جرائم در جامعه گفت: با تلاش‌های انجام شده شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در کشور و استان سمنان در حال کنترل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علی دارینی عصر امروز در گردهمایی منطقهای معاونان پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل هشت استان کشور اظهار داشت: امروز همه ما باید برای کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه تلاش جدی کنیم.

وی با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی در کشور افزود: امروز ضرورت دارد تا با روشهای فرهنگی از بروز آسیبهای اجتماعی پیشگیری شود تا زمینه ارتکاب جرائم کاهش یابد.

معاون قضایی اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان سمنان با اشاره به تأثیر اقدامات مسئولان کشور و این استان در راستای کاهش زمینههای وقوع جرائم گفت: امروز شیب تند افزایش آسیبهای اجتماعی در کشور و استان سمنان با اجرای برنامههای فرهنگی در حال کنترل است.

دارینی با اشاره به کاهش ۲ و نیم درصدی ۱۰ عنوان پرونده حقوقی در استان سمنان تصریح کرد: همچنین امروز شاهد کاهش ۲ و نیم درصدی ۱۰ عنوان اتهامی در استان سمنان هستیم.

خبر جدید  سمنان| آب، اشتغال و تحقق رونق تولید در اولویت برنامه‌های محرومیت‌زدایی است

وی با تأکید بر لزوم همافزایی مسئولان مرتبط با کاهش وقوع جرم کشور برای کنترل آسیبهای اجتماعی گفت: برگزاری این گردهمایی گامی مهم در راستای توسعه روشهای مبتکرانه فرهنگی با استفاده از تجارب مختلف و متنوع برای کاهش وقوع جرم و آسیبهای اجتماعی در کشور است.

به گزارش تسنیم نمایندگان حوزه پیشگیری از وقوع جرم دادگستریهای کل استانهای سمنان، تهران، البرز، قم، مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان در این گردهمایی منطقهای حضور داشتند.

خبر جدید  حضور ۲ کاروان خادمان حرم رضوی در استان سمنان در دهه کرامت

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد