چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
20:43:08 - یکشنبه 26 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمنان| ظرفیت سمن‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود
سمنان| ظرفیت سمن‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه ظرفیت سمن‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود گفت: فرمانداران ارتباط با سازمان‌های مردم‌نهاد را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حبیبالله خجسته پور صبح امروز در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان سمنان مشکلات اجتماعی را پایه و اساس بسیاری از مسائل در دیگر حوزهها از جمله اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد و اظهار داشت: مهمترین آسیبهای اجتماعی فسادهای اخلاقی، اعتیاد، طلاق و حاشیهنشینی است.

وی با بیان اینکه عمده آسیبهای اجتماعی همچون زنجیر به هم متصل هستند افزود: یکی از راهکارهای مقابله با آسیبهای اجتماعی توجه آحاد مردم به این آسیبها است.

خبر جدید  سمنان| پشتیبانی از ولایت فقیه مهم‌ترین هدف شهدا بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه هر محله شرایط خاص به خود را دارد؛ بنابراین الزاماً نمیتوان تصمیمی که برای یک محله اتخاذ میشود برای محلات دیگر قابلاجرا باشد گفت: نمیتوان از ظرفیت همه مردم برای مدیریت محلات بهره برد؛ بنابراین باید از گروههای مردمی سازمانیافته استفاده کنیم.

جسته پور بر استفاده از ظرفیت ان.جی.اوها و یا سازمانهای مردمنهاد تأکید کرد و گفت: باید با استفاده از ظرفیت سمنها، خلأ به وجود آمده بین محلات با دستگاههای خدماتی پر شود.

خبر جدید  سمنان| همایش نقش اصناف و بازاریان در انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

وی با بیان اینکه باید مشکلات و معضلات محلهها ابتدا شناسایی شود اظهار داشت: شناسایی مشکلات و معضلات محلهها گامی مهم برای توسعه فرهنگی این مناطق است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان باید فهم مشترکی بین همه مدیران در مدیریت صحیح محلات برای کاهش آسیبهای اجتماعی وجود داشته باشد.

خبر جدید  سمنان| توانمندی نسل جوان باید در پیشبرد اهداف نظام به کارگرفته شود

خجسته پور بیان داشت: باید شناسایی دقیق از اطلاعات جمعیتی و اطلاعات کامل محله بعد از تشکیل سازمانهای مردمنهاد در هر محله انجام شود.

وی با اشاره به اینکه اعضای سازمان مردمنهاد را مردم ساکن در هر محله تشکیل دهند گفت: فرمانداران باید ارتباط مدیران شهرستانها و سازمانهای مردمنهاد را در دستور کار خویش قرار دهند.

انتهای پیام/ش


منبع :: سمنان| ظرفیت سمن‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد