یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
۱۱:۴۰:۳۲ - پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمنان| مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است
سمنان| مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ حمید دامغانی بعدازظهر امروز در همایش مقاومت و رسانه که در سالن جلسات شهید شاطری سپاه استان سمنان برگزار شد اظهار داشت: مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم و رکن اساسی خنثیسازی توطئههای استکبار جهانی است.

وی افزود: با توجه به شرایط حال حاضر کشور باید بیش از هر زمان دیگری بر توانمندیهای داخلی تکیه کرد و آنها را نهتنها در داخل کشور تبیین کرد؛ بلکه به گوش جهانیان رساند تا توطئههای کینهتوزانه غربیها و بیگانگانی که چشم دیدن عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت سرافراز آن را ندارند؛ در نطفه خنثی شود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: رسانهها در تبیین توانمندیها و ظرفیتهای بیشمار داخلی نقشی اثرگذار و مهم بر عهده دارند.

سرهنگ دامغانی توجه بر توانمندی داخلی و استفاده از این ظرفیت را عاملی مهم در رفع مشکلات اقتصادی و فرارهایی که دشمنان بر کشور تحمیل کردهاند؛ دانست و گفت: باید بر داشتههای موجود کشور تکیه کرد و همتها را برای تقویت و توسعه آن بیشتر کرد.

وی تصریح کرد: آمریکا و دیگر مستکبران جهان هرگز خیرخواه ملت ایران نبوده و نیستند و در حقیقت با اصرار بر موضوع مذاکره به دنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران و دستیابی به منافع و اهداف شومشان هستند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: مقاومت در هشت سال دوران دفاع مقدس رمز پیروزی شد و امروز نیز در این جنگ اقتصادی که دشمنان علیه کشور به را انداختهاند باید این مهم سرلوحه قرار گیرد.

سرهنگ دامغانی با بیان اینکه ارزشهای انقلاب و نظام باید حفظ و حراست شود گفت: ارزشهایی همچون حماسه خرمشهر و دیگر حماسههایی که در دوران دفاع مقدس با دستان خالی رزمندگان برابر دشمنان تا بن دندان مسلح رقم خورد باید برای نسل جوان تبیین شود.

انتهای پیام/ن


منبع :: سمنان| مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد