چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
11:40:32 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمنان| مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است
سمنان| مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ حمید دامغانی بعدازظهر امروز در همایش مقاومت و رسانه که در سالن جلسات شهید شاطری سپاه استان سمنان برگزار شد اظهار داشت: مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم و رکن اساسی خنثیسازی توطئههای استکبار جهانی است.

وی افزود: با توجه به شرایط حال حاضر کشور باید بیش از هر زمان دیگری بر توانمندیهای داخلی تکیه کرد و آنها را نهتنها در داخل کشور تبیین کرد؛ بلکه به گوش جهانیان رساند تا توطئههای کینهتوزانه غربیها و بیگانگانی که چشم دیدن عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت سرافراز آن را ندارند؛ در نطفه خنثی شود.

خبر جدید  اصول مدیریت اسلامی در دستور کار مسئولان دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: رسانهها در تبیین توانمندیها و ظرفیتهای بیشمار داخلی نقشی اثرگذار و مهم بر عهده دارند.

سرهنگ دامغانی توجه بر توانمندی داخلی و استفاده از این ظرفیت را عاملی مهم در رفع مشکلات اقتصادی و فرارهایی که دشمنان بر کشور تحمیل کردهاند؛ دانست و گفت: باید بر داشتههای موجود کشور تکیه کرد و همتها را برای تقویت و توسعه آن بیشتر کرد.

خبر جدید  برنامه جامع حفاظت از منابع طبیعی کشور تدوین شد

وی تصریح کرد: آمریکا و دیگر مستکبران جهان هرگز خیرخواه ملت ایران نبوده و نیستند و در حقیقت با اصرار بر موضوع مذاکره به دنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران و دستیابی به منافع و اهداف شومشان هستند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: مقاومت در هشت سال دوران دفاع مقدس رمز پیروزی شد و امروز نیز در این جنگ اقتصادی که دشمنان علیه کشور به را انداختهاند باید این مهم سرلوحه قرار گیرد.

خبر جدید  تاکید استاندار سمنان بر توسعه گردشگری در شاهرود

سرهنگ دامغانی با بیان اینکه ارزشهای انقلاب و نظام باید حفظ و حراست شود گفت: ارزشهایی همچون حماسه خرمشهر و دیگر حماسههایی که در دوران دفاع مقدس با دستان خالی رزمندگان برابر دشمنان تا بن دندان مسلح رقم خورد باید برای نسل جوان تبیین شود.

انتهای پیام/ن


منبع :: سمنان| مقاومت رمز پیروزی برابر مستکبران عالم است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد