پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹
14:42:42 - یکشنبه 19 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمن ها بهترین ظرفیت در کمک به دولت هستند
سمن ها بهترین ظرفیت در کمک به دولت هستند
سید شهاب الدین چاوشی در همایش مدیران سازمان های مردم نهاد استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری گفت : دستگاه های اجرایی باید بیش از پیش از ظرفیت سمن ها برای توسعه برنامه ها استفاده کنند و جایگاه سمن ها را به رسمیت بشناسند و از نگاه جزیره ای پرهیز کنند. شعار سال: […]

سید شهاب الدین چاوشی در همایش مدیران سازمان های مردم نهاد استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری گفت : دستگاه های اجرایی باید بیش از پیش از ظرفیت سمن ها برای توسعه برنامه ها استفاده کنند و جایگاه سمن ها را به رسمیت بشناسند و از نگاه جزیره ای پرهیز کنند.

شعار سال: استاندار سمنان گفت : سازمان های مردم نهاد بهترین فرصت و ظرفیت در کمک به پیشبرد اهداف دولت هستند.

سید شهاب الدین چاوشی در همایش مدیران سازمان های مردم نهاد استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری  گفت : دستگاه های اجرایی باید بیش از پیش از ظرفیت سمن ها برای توسعه برنامه ها استفاده کنند و جایگاه سمن ها را به رسمیت بشناسند و از نگاه جزیره ای پرهیز کنند.

وی با اشاره به اینکه سمن ها باید در استان سمنان بدرخشند و در کارها مکمل یکدیگر و کمک حال دولت باشند، خاطرنشان کرد: در جوامعی که احزاب به خوبی شکل نگرفته اند، سازمان های مردم نهاد مدافعان مردم و دولت هستند.

خبر جدید  ابداع روشی برای حذف و بی خطر کردن آلاینده های رنگی و دارویی در محیط آبی

وی تصریح کرد : باید ساز و کاری تعریف شود تا دولت در حد توان برای سازمان های مردم نهادی که بیشترین نقش و کارایی در جامعه را دارند سهمی در ماموریت های اجرایی در نظر بگیرد.

چاوشی یادآور شد : فعالان سازمان های مردم نهاد افرادی از جامعه هستند که بدون اجر و مزد در جهت رفع مشکلات و توسعه فعالیت می کنند و باید از آنان قدردانی شود.

به گفته وی، تعداد موسسه های خیریه که در قالب سازمان مردم نهاد فعالیت دارند زیاد است ولی نظم و انسجام در خدمات رسانی در این بخش وجود ندارد و افرادی که در واقع نیازمند هستند به خوبی حمایت نمی شود ، ضروری است موسسه ها به صورت موضوعی و تخصصی وارد عمل شوند.

خبر جدید  وضعیت جوی استان سمنان + فیلم

استاندار سمنان گفت : هیچ دشمنی به اندازه نظام اداری ناکارامد برای کشور تهدیدکننده نیست و به همین منظور برون سپاری برخی ماموریت ها به سمن ها با هدف کارآمدی بیشتر در جمهوری اسلامی در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان این که در زمان حاضر دولت برای پیشبرد اهداف و پیشرفت کشور ناگزیر است از ظرفیت مشارکت های مردمی استفاده کند، خاطرنشان کرد : اگر نقش مشارکت مردم در کشور پر رنگ شود، این اقدام موجب تمرکز دستگاه های اجرایی بر وظایف واقعی و اصلی خود و هم افزایش عملکرد و بازدهی می شود.

چاوشی اضافه کرد : سیاست کوچک سازی دولت در ابتدا به خوبی پیش رفت اما متاسفانه در برهه ای نه تنها کوچک سازی صورت نگرفت بلکه ۵۰۰ هزار نفر به کارمندان دولت اضافه شد و اکنون استخدام دولتی رنگ باخته است، چرا که هر نظام اداری دولتی بزرگ تر شود و مردم فقیر می شوند.

خبر جدید  ایجاد اشتغالزایی برای 1000 نفر با کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک

وی یادآور شد : امور کشور ژاپن با جمعیت بیش از ۱۳۰ میلیون نفری، به وسیله ۳۰۰ هزار کارمند اداره می شود و کشور ایران با جمعیت ۸۰ میلیونی چهار میلیون کارمند دارد.

استاندار سمنان گفت : تعدد کارمندان دولت موجب می شود بودجه کشور که به زحمت، از طریق فروش نفت یا مالیات فراهم می شود به جای آن که صرف خدمات رسانی و کار مفید برای جامعه شود، صرف پرداخت حقوق کارمندان می شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۴۲۷۷۰ ، www.borna.news

مسترفالو

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد