چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸
۱۹:۲۷:۵۹ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه سمنان واحدهای مسکونی مددجویان سیل‌زده چم مهر لرستان را بازسازی می‌کند
سپاه سمنان واحدهای مسکونی مددجویان سیل‌زده چم مهر لرستان را بازسازی می‌کند
فرمانده سپاه قاﺋم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: سپاه سمنان برای آغاز عملیات احداث واحدهای مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) روستای چم مهر لرستان آمادگی کامل دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حمید دامغانی عصر امروز در جلسه هماهنگی بازسازی واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان با فرماندهان سپاههای معین این استان با اشاره عدم تعیین زمینی مشخص برای آغاز عملیات ساختوساز واحدهای مسکونی در روستای چم مهر اظهار داشت: مدیران بنیاد مسکن همکاری لازم را در این زمینه با سپاه داشته باشند تا هر چه سریعتر عملیات احداث واحدها آغاز شود.

فرمانده سپاه قاﺋم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به اینکه حدود ۲ ماه و نیم از حادثه سیل ویرانگر لرستان میگذرد گفت: در صورت تعیین و جانمایی زمین برای احداث واحدهای مسکونی مددجویان بهسرعت آغاز خواهد شد.

سرهنگ دامغانی گفت: مشارکت، همراهی و همکاری همه دستگاههای اجرایی، نهادها و گروههای مردمی باید تا ساماندهی کامل اوضاع مردم سیلزده ادامه یابد.

بازسازی مناطق سیلزده روستای چم مهر با سرعت بیشتری انجام شود

معاون روابط عمومی سپاه قاﺋم آل محمد (عج) استان سمنان نیز در این جلسه اظهار داشت: حجم خسارتهای وارده به زیرساختهای استان لرستان بهویژه در پلدختر و برخی از روستاهای این استان ازجمله روستای چم مهر بسیار زیاد است.

مهدی دیابی با اشاره به اینکه سپاه استان سمنان احداث و بازسازی واحدهای مسکونی را در روستای چم مهر برعهدهگرفته است گفت: فعالیتهای نیروهای جهادگر سمنانی در این روستا تاکنون در چند مرحله ازجمله لایروبی و پاکسازی روستا از گلولای انجامشده است.

وی بیان داشت: در شرایط فعلی و با توجه به گرم شدن هوا در بسیاری از مناطق سیلزده استان لرستان لازم است کار بازسازی با سرعت بیشتری انجام شود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: سپاه سمنان واحدهای مسکونی مددجویان سیل‌زده چم مهر لرستان را بازسازی می‌کند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد